Monika Babišová odhalila vánoční soukromí. Kapra nejíme, dárky máme i pro naše 3 psy, říká

Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Foto: Archiv Moniky Babišové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 12. 2020

Půvabná manželka premiéra Andreje Babiše (66) se na letošní vánoční svátky značně těší. Čas se na chvíli zastaví a celá rodina bude pohromadě. Dům v Průhonicích, kde žijí, už má vánoční výzdobu, stejně tak i stromeček je u Babišových připravený na bohatou nadílku od Ježíška. "Máme tři psy a i oni najdou pod stromečkem nějaký pamlsek," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová (46).

V domácnosti premiéra České republiky je vše připravené na letošní svátky. Vánoční atmosféra dokresluje rodinnou pohodu a všichni společně očekávají příchod Štědrého dne.

"Všechny dárky už mám nakoupené. Pokud jde o klasické tradice, tak je významně nedodržujeme, ale třeba od známých dostáváme šupinu pro štěstí. Pouštíme si ale koledy a pohádky. Úplně nejraději máme Tři oříšky pro Popelku s Libuškou Šafránkovou, kterou máme moc rádi," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická manželka předsedy vlády. Doma si už užívají vytouženého klidu, vše je totiž nachystané.

"I stromeček už máme nazdobený," upřesnila Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že štědrovečerní tabule se obejde bez tradičního českého kapra. "U nás ho nikdo nejí, tak máme vinnou klobásu a řízky, nechybí samozřejmě bramborový salát," podotkla.

U Babišových se myslí i na jejich čtyřnohé kamarády. Celkem mají tři psy, kteří jsou součástí rodiny. "Pod stromečkem najdou dárečky i naši pejsci, určitě nějaký pamlsek nebude chybět. Máme celkem tři psy. Hlídacího vlčáka máme na zahradě, pak máme retrívra a já jsem si před časem pořídila pudlí fenku Gigi. Všichni nějaký dáreček určitě dostanou," dodala pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.