Reklama:

Monika Babišová oslaví 50. narozeniny. Takhle se atraktivní blondýnka za deset let změnila

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2024

Monika Babišová patří k nejvýraznějším manželkám českých politiků. Kam žena Andreje Babiše vešla, všude vzbudila pozornost. Nepřehlédnutelná blondýnka oslaví za tři dny padesáté narozeniny. I když na svůj věk zdaleka nevypadá, za posledních jedenáct let, kdy se s manželem ukazovala na veřejnosti, se logicky trochu změnila. Redakce ŽivotvČesku.cz vybrala nejzajímavější snímky Moniky Babišové od dob začátků jejího veřejného vystupování. Z fotografií lze vyčíst nejen to, jak se za více než deset let změnila, ale také to, že vždy disponovala módním vkusem, který byl velmi inspirativní. Manželé před téměř dvěma měsíci oznámili, že se jejich životní cesty rozešly. Svůj pohled na věc poskytl pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy.

Reklama:

I když se manželé Babišovi po třiceti letech rozešli, dál fungují jako rodina. Ačkoliv každý z manželů bydlí jinde, při každé příležitosti spolu tráví čas. Ať už si spolu zašli na hokej, nebo oslavili dvacáté narozeniny syna Frederika. Naposledy se spolu nechali v pátek vyfotit u volební urny, když byla celá rodina volit do Evropského parlamentu.

Reklama:

Monika Babišová patřila vždy k vizuálně nepřehlédnutelným ženám a disponovala vytříbeným vkusem. Dá se říci, že svým módním stylem Monika přesahovala hranice České republiky.

To mimo jiné dokázala i při návštěvě Bílého domu, kdy doprovázela manžela na návštěvě Donalda Trumpa a jeho ženy Melanie. Manželka bývalého předsedy vlády výborně reprezentovala nejen vzhledem, ale i přátelským chováním.

Sympatická manželka opozičního politika oslaví 14. června padesáté narozeniny. Pro někoho je věk jenom číslo. A to samé platí pro Moniku Babišovou. Maminka Vivien a Frederika je stále atraktivní žena, která nejen na fotografiích okouzluje inspirativním módním stylem.

Redakce ŽivotvČesku.cz vybrala sérii fotografií od roku 2013, kdy Monika Babišová začala veřejně vystupovat po boku politicky aktivního manžela. Právě vstup do politiky mohl být podle psychologa začátkem konce manželství Moniky a Andreje Babišových. "Krize u Babišů je podle mého dána fungováním v politice," sdělil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: