Monika Babišová popřála nejvýznamnějšímu muži svého života. Slaví kulatiny

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2024

Monika Babišová je po více jak dvoutýdenní odmlce na sociální síti znovu aktivní. V úterý o sobě dala vědět prostřednictvím snímku, na kterém se pochlubila nově ostříhanými vlasy. Nyní zase v instastories popřála k narozeninám důležitému muži jejího života - syn Frederik slaví dvacáté narozeniny. "Všechno nejlepší LÁSKO," napsala hrdá maminka mladého muže, který je úspěšný ve svém studiu na univerzitě. O svých dětech promluvila pro ŽivotvČesku.cz manželka opozičního politika před časem.

Monika Babišová a Andrej Babiš už sice několik měsíců netvoří pár, zůstávají ale pyšnými rodiči dvou talentovaných dětí. Milující matka Monika ve čtvrtek popřála jednomu z nich k narozeninám. Prostřednictvím takzvaného příběhu na Instagramu pogratulovala veřejně synovi Frederikovi, který slaví dvacáté narozeniny. "Všechno nejlepší LÁSKO," napsala k fotografii Freda.

Frederik je skutečně pilný student, o čemž hovoří i fakt, že v předloňském roce promoval na britské škole jako nejlepší student v ročníku v oboru byznys. Syn Babišových nyní studuje již druhým rokem na univerzitě ve Skotsku a domů jezdí jen na návštěvy.

Nedávno, když se vrátil domů do Průhonic, zašel si zacvičit s otcem do posilovny a při té příležitosti expremiér pořídil společnou fotku. Monika Babišová promluvila pro ŽivotvČesku.cz o svých dětech již před časem. Uvedla, že je na oba velmi hrdá.

"Frederik zatím jen studuje a zajímá se také, ale Vivien už ve firmě pracuje, začala od píky a seznamuje se se všemi firmami v holdingu, aby vše poznala osobně a porozuměla procesům," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová, že starší z dětí - Vivien - pracuje v rodinné firmě již nějakou dobu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.