Monika Babišová promluvila o tom, jak ostříhala manžela na 2 mm. Kousala jsem si u toho rty, říká. Ukázala foto

Premiér Andrej Babiš
Premiér Andrej Babiš
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 2. 2021

Premiér České republiky Andrej Babiš (66) se v neděli na veřejnosti objevil s novým účesem. Střih na dva milimetry už je hodně jarní až letní záležitostí. Andrej Babiš dodržel současná pravidla a do úpravy vlasů se pustila jeho manželka, která redakci ŽivotvČesku.cz zaslala fotky, jak účes vznikal. "Snažila jsem se. Celou dobu jsem si kousala rty," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová s tím, že při úkonu byla značně nervózní.

Už od konce prosince jsou na území České republiky uzavřené služby včetně holičství a kadeřnictví. Vláda chce omezit mobilitu občanů na naprosté minimum, takže není nakloněná tomu, aby se lidé chodili navštěvovat či si sousedsky vypomáhali. To se týká též péče o vlasy.

Premiér postupoval zcela podle pravidel, která pomáhal nastavit. Doma ho ostříhala jeho manželka Monika Babišová, která se úkolu zhostila se ctí, i když není vyučenou kadeřnicí.

Práci na vlasech ztížilo také to, že neměla profesionální náčiní. "Bohužel jsem měla špatný strojek - pouze na vousy. Trvalo to přes dvacet minut," popsala alternativní řešení premiérova manželka pro ŽivotvČesku.cz a do redakce zaslala snímky, jak nový účes vznikal.

Na hlavu premiéra České republiky je každý den upřena velká pozornost, proto Moniku Babišovou čekal úkol plný zodpovědnosti. Přiznala, že byla hodně nervózní a snažila se na sto procent.

"Podle fotek je vidět, jak se snažím. Celou dobu jsem si kousala rty," dodala pro ŽivotvČesku.cz manželka předsedy vlády.

Současný premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš (67) by podle svých slov nepřijal pověření o...

Andrej Babiš pak přiznal, že čekal, že sestřih bude na šest milimetrů. Nakonec byl ostříhán na dva milimetry. "Syn říkal, že strojek je číslo šest, ale byla to dvojka. Doufám, že jsem vás moc nevyděsil," uvedl premiér v nedělním hlášení na svém oficiálním facebookovém profilu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu