Monika Babišová s dcerou si vyrazily na dovolenou. Na pobřeží Amalfi, upřesnila manželka premiéra. Ukázala fotky

Vivien Babišová se svou maminkou Monikou
Vivien Babišová se svou maminkou Monikou
Foto: Se svolením Moniky Babišové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Mezitím co Andrej Babiš (67) se aktuálně soustředí na kontaktní kampaň před říjnovými volbami, kdy v různých částech republiky podepisuje lidem svou knihu, jeho pohledná manželka Monika Babišová (47) s dcerou Vivien (21) si vyrazily na dovolenou do Itálie. "Byly jsme v Itálii, konkrétně na pobřeží Amalfi," prozradila manželka předsedy vlády a pro ŽivotvČesku.cz se pochlubila několika krásnými snímky.

Poslední prázdninový týden si Monika Babišová s dcerou chtěly vychutnat ještě u moře. Proto se rozhodly, že si dopřejí krátký pobyt ve slunné Itálii. "Byly jsme na pobřeží Amalfi. Bylo to moc hezké," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz půvabná manželka premiéra s tím, že si s dcerou užily tamní pohostinnosti.

Na Amalfitánském pobřeží se nachází řada menších měst se zachovalou architekturou. Jde o pobřežní krajinu v délce přibližně 40 kilometrů v italské Kampánii. A ze snímků, které Monika Babišová poskytla redakci, je patrné, že si pobyt s dcerou užily. Aktuálně jsou už ženy premiéra zpět v České republice. Dceru Vivien čekají studijní povinnosti, manželku premiéra zase řada věcí, které jsou spojené s její rolí manželky předsedy vlády.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.