Monika Babišová se pochlubila dcerou a synem. Děti jí rostou jako z vody, Frederika ale nahradil trpasličí pudl

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2022

Manželka bývalého předsedy vlády Monika Babišová (48) patří mezi ženy, které své děti bezmezně milují. Na první pohled by se mohlo zdát, že její dcera Vivien (22) je typická dcera miliardáře. Jenže podle manželky premiéra je »Vivi« hlavně skromná a starostlivá. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá studentka," uvedla před časem Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz směrem ke své dceři na dotaz.

Sympatická manželka v současnosti opozičního poslance šéfa hnutí ANO Andreje Babiše má už obě děti odrostlé a není se čemu divit, že se tu a tam s nimi pochlubí na sociální síti.

Konkrétně plnoletého syna, který na britské škole promoval jako nejlepší student ročníku v oboru byznys, totiž vídá málo. I to je důvod, proč se rodina nedávno rozrostla o nového člena - tím se stalo štěňátko trpasličího pudla. "Máme doma »babinec«... Když odešel Fredy, přišla Izzy a Gigi má kámošku," uvedla nedávno ke snímku s novým psím přírůstkem Monika Babišová na svém Instagramu.

Její slova znamenají jen to, že syn Frederik už nebydlí s rodiči v domě v pražských Průhonicích a pudlí slečna Gigi, kterou manželka expremiéra pořídila v roce 2020, má již několik týdnů psí kamarádku.

Pokud dojde řeč na dceru Moniky Babišové, tak se manželka politika a kandidáta na prezidenta netají tím, že je to velmi citlivá dívka, která netrpí žádnými rozmary. Díky tomu, že je dcerou miliardáře, by mohla mít bezstarostný život, ale její vrozená citlivost ji nutí vnímat to, co se kolem ní děje.

"Dcera je velmi skromná a starostlivá," prozradila pro ŽivotvČesku.cz již dříve Monika Babišová s tím, že dcera vyniká ve škole. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá a šikovná studentka," zdůraznila. Vivien piluje francouzštinu a hru na kytaru, ve volném čase se zajímá o chov koní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.