Monika Babišová se pochlubila studijními úspěchy syna. Jsem na tebe hrdá, lásko, dojemně se vyznala z mateřských citů

Monika Babišová se svými dětmi
Monika Babišová se svými dětmi
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 6. 2022

Manželka bývalého premiéra Andreje Babiše (67) Monika Babišová (48) se na sociální síti pochlubila úspěchem svého syna Frederika (18) a nešetřila při tom mateřskými city. S jejími potomky ji pojí velmi vřelé vzájemné vztahy, které se projevily také při jejích nedávných narozeninách. "Uspořádali mi krásnou malou oslavu... bylo to překvapení," popsala pro ŽivotvČesku.cz šťastná Monika Babišová.

Manželé Babišovi, kteří spolu žili třiadvacet let, než vstoupili v roce 2017 do svazku manželského, spolu mají dvě děti, Frederika (18) a Vivien (21). A právě synovým studijním úspěchem se pohledná blondýnka pochlubila na sociální Instagram.

Fotografie byla pořízena během slavnostního zakončení školního roku, které na Frederikově střední škole probíhá ve velmi slavnostním duchu. Mladík se dočkal také ocenění, byl totiž vyhlášen jako nejlepší student z ročníku v předmětu »Bussiness«. Podnikatelský talent tak nejspíš podědil po otci. "Jsem na tebe strašně hrdá, lásko," dojemně vyjádřila Monika Babišová synovi, který pomalu dospívá v muže, své city.

Monika Babišová nedávno oslavila své 48. narozeniny, které by jí ovšem tipoval málokdo. Navzdory očekávání je však oslavila bez pompy a v rodinném kruhu. "Ano, uspořádali mi krásnou malou oslavu... bylo to překvapení," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že od manžela dostala květinu, což potěší každou ženu. Brzy jejich rodinu čeká další oslava. 29. července to totiž bude již pět let od doby, co si na farmě Čapí hnízdo Babišovi řekli své ano.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.