Monika Babišová se vyjádřila k pobytu v zahraničí: Ta země mi přinesla silný zážitek, přiznala

Se svolením Moniky Babišové
Monika Babišová je manželkou českého premiéra Andreje Babiše
Foto: Se svolením Moniky Babišové
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 6. 10. 2021

I když se premiérovi Andreji Babišovi (67) častokrát vyčítalo, že kvůli řadě domácích skandálů ho v Evropě neberou vážně, jeho manželce Monice Babišové (47) při reprezentování na zahraničích cestách lze vytknout jen minimum přešlapů. Pro ŽivotvČesku.cz manželka českého premiéra zhodnotila, která země ji nejvíce očarovala.

Monika Babišová ani nečekala, jak moc napilno bude mít pár dnů před volbami. Po oficiální návštěvě Maďarska, kde okouzlila nejen premiéra Viktora Orbána (58), se už oficiálně rozloučila s funkcí paní premiérové a zhodnotila, co jí cesty do zahraničí a reprezentace Česka po boku manžela přinesly. Nakonec ale před volbami stihla s manželem ještě cestu do slovinské Lublaně.

"Když se ptáte, tak je to od Ralpha Laurena," prozradila pro ŽivotvČesku.cz, jaké značky je její podzimní kabátek. O původu svých módních kousků mluví nerada s tím, že nechce provokovat lidi, kteří si podobně drahé věci nemohou dovolit. "Napište prosím, že také velice ráda nosím kousky od českých a slovenských návrhářů. V šatníku mám modely od Michaela Kováčika, Pavola Dendise či WWO," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová.

Syn českého premiéra Andreje Babiše (66) na sebe v poslední době výrazně upozornil, když na Moravě odklízel spoušť po tornádu a na fotkách parodoval chování svého otce a ministryně financí Aleny Schillerové (57). Andrej Babiš mladší (38) v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz popsal, proč tátu parodoval a zda si umí svého otce představit jako prezidenta České republiky. "Tady v Česku byste z toho měli mít obavy," sdělil Babiš junior.

Manželka předsedy vlády už může v klidu hodnotit, co jí zahraničí cesty přinesly. Netají se tím, že možnost potkávat se s významnými a zajímavými lidmi ji na její životní cestě rozhodně obohatila. Kdo by čekal, že pro ni největším zážitkem bylo setkání s tehdejším americkým prezidentem Donaldem Trumpem (75) a jeho manželkou Melanií (51) na jaře roku 2019, tak by se mýlil.

"Nejvíce se mi líbilo v Izraeli, je to duchovní a přitom moderní země. To byl pro mě opravdu silný zážitek," přiznala pro ŽivotvČesku.cz žena, která neochvějně stojí po manželově boku i pár dnů před volbami, kdy její manžel musí čelit tzv. »zámečkové kauze«, kdy vyšlo najevo, že si přes offshorové firmy pořídil majetek ve Francii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu