Žena premiéra slavila narozeniny: Být manželkou Babiše je velice náročné, popřál jí Andrej

Takhle Monika slavila před rokem.
Takhle Monika slavila před rokem.
Foto: Archiv MB
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2020

Manželka premiéra Andreje Babiše Monika slavila v neděli 46. narozeniny. A šlo opět zřejmě o pořádnou oslavu, na které nechyběli nejbližší. Kvůli bouřkám se konala v uzavřeném prostoru vily v Průhonicích. Monice přála hlavně rodina... Veřejně jí popřál i manžel Andrej, jehož slova byla více než dojemná...

"Takže, Moni, všechno nejlepší a doufejme, že tu moji politickou kariéru spolu přežijeme ve zdraví. Protože být manželkou politika, a hlavně manželkou Babiše, je velice náročné," přál své životní partnerce premiér České republiky.

"Přeji jí hodně zdraví, aby to se mnou chvilku ještě vydržela," dodal Babiš.

Monika má ve zvyku se snímky z oslav chlubit na sociálních sítích, tentokrát tak ale neučinila. Zřejmě kvůli tomu, že nepřálo počasí, nebo že pompézní večírek pro přátele ještě svolá.

Ale její večírky pro nejbližší jsou vyhlášené. Naposledy při oslavě jejích 45. narozenin šlo o pořádný večírek. Přesně před rokem se zpívalo karaoke na Decibely lásky od Michala Davida a rozdávaly se modré čepice s nápisem „sorry jako“. Oslavenkyně ukázala dort. Byl o něco skromnější než na předloňské svatbě s premiérem.

Na snímky z loňské oslavy se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.