Monika Babišová vyrazila po delší době do společnosti. Seděla vedle Dagmar Havlové a svou elegancí ohromila

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2022

Na finále prestižní modelingové soutěže Elite Model Look 2022 dorazila do Španělského sálu Pražského hradu i Monika Babišová (48), manželka bývalého premiéra Andreje Babiše (68). A nutno podotknout, že jí to velice slušelo. Oblékla elegantní kalhotový kostýmek černé barvy, z něhož vykukovala krajková podprsenka, a krk ozdobila luxusním náhrdelníkem z bílého zlata od renomované klenotnické značky. Pro ŽivotvČesku.cz se pak rozpovídala o tom, jak oslaví manželovy narozeniny, které připadají právě na dnešek. "Nedostane nic velkého," prozradila pro ŽivotvČesku.cz možná budoucí první dáma.

Na akci na Pražském hradě se v úterý sešla celá plejáda významných osobností i celebrit. Mezi jinými například modelky Tereza Maxová (51) s Danielou Peštovou (51), šéfkuchař Marek Raditsch (47) nebo manželka bývalého prezidenta Václava Havla (†75) Dagmar (69).

Právě vedle ní usedla během soutěže i Monika Babišová, které to, stejně tak jako ostatním dámám, na večírku velmi slušelo. Manželka Andreje Babiše, zakladatele hnutí ANO a bývalého premiéra, vynesla elegantní kostým v černé barvě a doplnila ho luxusním náhrdelníkem.

Vzhledem k tomu, že zbývalo jen několik dnů do dnešních narozenin jejího muže, redakce se jí zeptala, zda pro něj chystá nějaké zvláštní překvapení. "Nechce slavit, takže budeme mít jen společný oběd a dárek určitě dostane - chce svetr," napsala pro ŽivotvČesku.cz v SMS zprávě Monika Babišová.

Zda dnes k alespoň malé rodinné oslavě opravdu dojde, není jisté, protože Andrej Babiš strávil celých 23 hodin na schůzi Poslanecké sněmovny, kde opozice vyvolala hlasování o nedůvěře vládě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.