Monika Bagárová dnes slaví 26. narozeniny. Její dojemný pěvecký příběh zaujal celé Česko. Dnes je z ní příkladná maminka

Z Moniky se stala pohledná maminka.
Z Moniky se stala pohledná maminka.
Foto: nextfoto.cz / Instagram Moniky Bagárové

Monika Bagárová v neděli slaví 26. narozeniny. Monika je nejen pohledná žena, ale také talentová zpěvačka. Od té doby, co ji diváci mohli spatřit v pěvecké soutěži SuperStar, na sobě výrazně zapracovala. Má i zajímavý životní příběh.

Monika Bagárová se narodila v Brně 5. července 1994. Poprvé na sebe veřejně upozornila, když se objevila v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar. Tehdy se psal rok 2009. Na pódiu vystupovala společně se známými jmény jako Jan Bendig, Ben Cristovao, Markéta Konvičková či Leona Šenková.

Monika zaujala diváky i porotu, když ze sebe vysoukala první pěvecké tóny. Už v úvodu soutěže všem soutěžícím bylo jasné, že mají tvrdou konkurenci. Tehdy patnáctiletá Monika se probojovala až do finálových kol. Sice nevyhrála, v pěvecké branži rozhodně nezapadla.

Krátce po SuperStar nazpívala Monika duet s Robertem Opatovským. V roce 2011 vydala své první album pojmenované Shining, které obsahovalo 11 písní včetně skladby Ve dvou, která se objevila v pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta.

Následně na udílení cen Český slavík Mattoni 2011 získala titul Skokan roku. A právě tato cena jí katapultovala hodně vysoko. Poté se objevila v pořadu StarDance a letos se stala i porotkyní soutěže SuperStar.

Kráska před časem potkala i svého životního partnera - MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Jemu před pár týdny přivedla na svět dceru, která dostala jméno Rumia.

Herečka Kate Winsletová (45) přivedla na svět tři děti. Nejstarší Mia Threapleton letos os...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.