Monika Bagárová dnes slaví 26. narozeniny. Její dojemný pěvecký příběh zaujal celé Česko. Dnes je z ní příkladná maminka

Z Moniky se stala pohledná maminka.
Z Moniky se stala pohledná maminka.
Foto: nextfoto.cz / Instagram Moniky Bagárové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2020

Monika Bagárová v neděli slaví 26. narozeniny. Monika je nejen pohledná žena, ale také talentová zpěvačka. Od té doby, co ji diváci mohli spatřit v pěvecké soutěži SuperStar, na sobě výrazně zapracovala. Má i zajímavý životní příběh.

Monika Bagárová se narodila v Brně 5. července 1994. Poprvé na sebe veřejně upozornila, když se objevila v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar. Tehdy se psal rok 2009. Na pódiu vystupovala společně se známými jmény jako Jan Bendig, Ben Cristovao, Markéta Konvičková či Leona Šenková.

Monika zaujala diváky i porotu, když ze sebe vysoukala první pěvecké tóny. Už v úvodu soutěže všem soutěžícím bylo jasné, že mají tvrdou konkurenci. Tehdy patnáctiletá Monika se probojovala až do finálových kol. Sice nevyhrála, v pěvecké branži rozhodně nezapadla.

Krátce po SuperStar nazpívala Monika duet s Robertem Opatovským. V roce 2011 vydala své první album pojmenované Shining, které obsahovalo 11 písní včetně skladby Ve dvou, která se objevila v pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta.

Následně na udílení cen Český slavík Mattoni 2011 získala titul Skokan roku. A právě tato cena jí katapultovala hodně vysoko. Poté se objevila v pořadu StarDance a letos se stala i porotkyní soutěže SuperStar.

Kráska před časem potkala i svého životního partnera - MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Jemu před pár týdny přivedla na svět dceru, která dostala jméno Rumia.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.