Monika Bagárová o reklamě na sociálních sítích: Spolupráce si velmi pečlivě vybírám, brání se

Monika Bagárová se vyjádřila k reklamě na sítích
Monika Bagárová se vyjádřila k reklamě na sítích
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Monika Bagárová (26) je úspěšná zpěvačka a porotkyně posledního ročníku známé pěvecké soutěže. Před necelými šesti měsíci porodila krásnou holčičku Rumiu, kterou má s manželem a mistrem bojových umění Makhmudem Muradovem (30). Před několika dny měla pozitivní výsledky na covid-19 a musí trávit čas v povinné domácí karanténě. Kvůli nevhodným komentářům směrovaným na její spolupráce na sociálních sítích, se rozhodla k tomu říct jasný názor.

Zpěvačka v současné době věnuje maximum času a péče svojí dceři Rumince, která roste jako z vody a do krásy svojí maminky. Kvůli pozitivním výsledkům na covid-19 tráví dlouhé dny doma v povinné karanténě. Všimla si negativních komentářů a hodnocení k tomu, jaké spolupráce si vybírá a jak u ní funguje reklama na sociálních sítích. "My všichni žijeme internetem a sociálními sítěmi. Dnes je spousta firem, které drží při životě už jen e-shopový prode, aby přežily a uživily své zaměstnance. Pomáhá jim propagace od různých osobností, které ano, mají za to zaplaceno. Ale je to vzájemná pomoc, zároveň taky radost a inspirace pro vás. Ráda bych vám přiblížila, jak funguju já. Spolupráce, které se na mém profilu objevují, si velmi pečlivě vybírám, představuju vám je po vlastní zkušenosti, jsou to věci, které mám ráda, které používám, se kterými mám dobrou zkušenost. Ale taky jsou nabídky, nad kterými hodně přemýšlím, a i když jsou velmi krásně placené, častokrát je odmítnu. A víte proč? Protože myslím i na vás, myslím na to, aby to bylo blízké a zajímavé i pro vás," vyjádřila se Monika Bagárová na svém instagramovém profilu.

Krásná zpěvačka se rozhodla reagovat na zlé komentáře a dát jasně najevo, že jí zaleží na jejích fanoušcích a nepropaguje nic, co by sama nechtěla. "Nejste mi jedno a snažím se ve své práci jednat čistě, poctivě a pocitově. Ať už je to hudba nebo reklamní spolupráce… momentálně je doba jaká je, přiznávám s čistým štítem, že reklama je jednou z věcí, které mě živí. To ale neznamená, že vám tlačím všechno a kývnu na vše, co přijde za peníze," brání se porotkyně posledního ročníku SuperStar.

"Častokrát se u mě objevují i věci, které nejsou v rámci spolupráce a nikdo mi za to neplatí. Je to jen moje dobrá vůle, spontánnost a radost, kterou chci s vámi sdílet, nebo vám poradit, inspirovat vás. I já se ráda inspiruji na různých hezkých profilech. Děkuji vám za vaši podporu a pochopení. Bez vás by to nedávalo smysl," poděkovala Monika Bagárová na závěr svého vyjádření.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.