Monika Bagárová otevřeně o druhém dítěti, kojení a otci Ruminky, kterého dlouho neviděla

Zpěvačka Monika Bagárová
Zpěvačka Monika Bagárová
Foto: Nextfoto.cz

Zpěvačka Monika Bagárová (26) se už téměř před rokem stala poprvé maminkou. Dcerka Rumia jí dělá samou radost a Monika díky mateřství rozkvetla. V nedávné době se zapojila na sociálních sítích do debaty o kojení, aby normalizovala pohled na ženy, které krmí své děti. Netají se tím, že by chtěla velkou rodinu, v dohledné době ale dceři sourozence pořídit neplánuje. "Je fajn mít sourozence, mám sestru a je to super, proto chci Rumince sourozence taky dopřát, ale určitě ne teď," řekla Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak zvládá odloučení od partnera Makhmuda Muradova (31), který je už od února v Uzbekistánu.

Monika Bagárová je nejen zpěvačkou, ale především maminkou dcery Ruminky, která zanedlouho oslaví rok života. Jako spousta miminek i Ruminka se ještě donedávno stravovala mateřským mlékem a lidé na sociálních sítích ke kojení pojali negativní postoj. Monika se za něj postavila a dala najevo, že na krmení dětí není ani na veřejnosti nic špatného.

"Já si myslím, že matka, která má dítě, pro to má větší pochopení než například člověk, který dítě nemá a nemá tu zkušenost, protože to nechápe, nezažil a má jiný názor. Je každého věc, co si o tom myslí, každý to má nějak nastavené. Neodsuzovala jsem kojení, ani když jsem malou neměla, vždy jsem ho brala s respektem a naopak mi přišlo roztomilé, mateřské, jako krásný akt. Neodsuzuji nikoho, chtěla jsem se postavit za to, že je to v pořádku," řekla Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná zpěvačka by si přála velkou rodinu, aktuálně ale ještě další přírůstek neplánuje. "Budeme si chtít počkat. Já si teď Ruminku užívám naplno, neumím si představit, že bychom měli druhé dítě. Ale do budoucna samozřejmě ano, miluji děti, jednou bych chtěla větší rodinu a myslím si, že i Ruminka bude chtít mít parťáka nebo parťačku. Je fajn mít sourozence, mám sestru a je to super, proto chci Rumince sourozence taky dopřát, ale určitě ne teď," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Monika Bagárová.

Monika tvoří pár s MMA bojovníkem Makhmudem Muradovem. Ten na začátku února odjel do Uzbekistánu a okolnosti mu nedovolily návrat v době, na jakou ho plánoval. Zpěvačka prozradila, jak se dá vztah na dálku zvládat a proč musel její partner v zemi zůstat.

"Dá se to zvládat, když máte pomoc od rodiny a od někoho blízkého, ale nemyslím si, že je to pro každého. Chce to nastavit mantinely. Nebylo vůbec v plánu, aby byl takhle dlouho pryč, bohužel odjezd nedovolila situace a rodinné problémy. Měl se domů vrátit za tři týdny, ale nevrátil. Nyní už je pomalu na cestě, tak už se těšíme," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která během období mateřství rozkvetla.

Patří mezi nejpůvabnější ženy v Česku, její osudový partner zase mezi nejtvrdší bojovníky ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.