Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem jen kvete. Pochlubila se novým účesem a snímky s odzbrojujícím úsměvem

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2022

Zpěvačka Monika Bagárová (27) patří mezi české slavné tváře, které se jen tak neokoukají. Důvodem je i to, že po letech v showbyznysu už moc dobře ví, jak své fanoušky zaujmout. Nyní se tak pochlubila novým účesem na snímcích, na kterých z ní ženský šarm přímo vyzařuje. Pro ŽivotvČesku.cz pak prozradila, jak to dělá, že se i přes péči o dceru a mnoho práce udržuje krásná.

Říká se, že mateřství ženu změní a dokáže podtrhnout její přirozenou krásu. U Moniky Bagárové to platí zřejmě dvojnásob, protože po narození dcery Ruminky začala být snad ještě půvabnější. Ženská smyslnost jako by z ní přímo sálala. S příchodem dcerky se zpěvačka nepřestala starat sama o sebe a krásy má na rozdávání.

Už během porotcování v pěvecké soutěži SuperStar Monika Bagárová dokázala, že je mistryní všemožných proměn. Zatímco jeden večer vypadala jako panenka z katalogu, další večer působila jako drsná rockerka. Nyní se na sociálních sítích ukázala ve stylu, který jí je bližší, a pochlubila se novým účesem, který by mohla předvést i na předních stránkách módních časopisů.

"Hlavně se snažím žít pozitivně. Moc jsem si přála svoji holčičku a ona mě dělá nejvíc šťastnou. Jím, na co mám chuť, jídlo neřeším a nijak se neomezuju. Žádné tréninky a cvičení nemám, protože na to zaprvé nemám čas a také nejsem typ člověka, kterého to vyloženě baví. Možná se držím, protože jsem se sebou spokojená," řekla Monika Bagárová už před časem pro ŽivotvČesku.cz, jak to dělá, že vypadá tak skvěle.

V prosinci Monika Bagárová potvrdila definitivní konec vztahu se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (31), s nímž žila tři roky a má s ním téměř dvouletou dceru. O to obdivuhodnější je, jak šťastně vypadá a jak upřímně se dokáže usmívat, přestože v jejím životě zřejmě není vše tak růžové, jak se mohlo jejím fanouškům zdát.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.