Monika Bagárová sklidila úspěch jako halloweenská věštkyně. Zapojila i kolegyni z pěvecké show

Zpěvačka Monika Bagárová je velmi půvabná žena
Zpěvačka Monika Bagárová je velmi půvabná žena
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2020

Novopečená maminka Monika Bagárová (26) tráví čas nejen s rodinou - krásnou dcerou Rumiou a manželem Makhmudem Muradovem (30). Najde si také volnou chvíli na práci a blízké kamarády, kteří jsou nepostradatelnou součástí jejího života.

Zpěvačka Monika Bagárová je rozhodně akční maminka. Zvládá až neuvěřitelné množství věcí – péči o rodinu a především malou Ruminku, pracovní povinnosti a přitom se stále udržuje v kondici. Mateřstvím ještě více rozkvetla do krásy a září štěstím a spokojeností.

A protože se v říjnu slaví tajemný anglosaský svátek Halloween, zpěvačka se rozhodla mu věnovat pozornost v posledním díle pořadu Make Up City (na kterém spolupracuje s americkou kosmetickou značkou Maybelline). Společně s kamarádkou Patricií Pagáčovou (31) předvedly speciální »strašidelný« make-up, kterým se zpěvačka pochlubila na instagramovém profilu. Sama se sice držela zkrátka a zvolila spíše decentnější vzhled věštkyně, zato její »porotcovská« kolegyně ze SuperStar se pořádně vyřádila.

"Tahle epizoda Make Up City fakt sedla. Patricie Pagáčová byla trochu překvapená, co vše jsem jí předpověděla… velkýýýý špatnýýý," napsala pohledná maminka čtyřměsíční Ruminky k fotce. Ta vyvolala vlnu pozitivních komentářů, kde lidé chválili slavnou dvojici a děkovali za pobavení. Obzvláště v současné situaci, která v Česku panuje, je humor a smích důležitou součástí života. A Monice s Patricií se zábavná show povedla a hodně lidem zvedla náladu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.