Monika Bagárová v noci vstává na kojení a na MMA. Když dostává rány, cukám pohledem, říká o partnerovi

Makhmud Muradov promluvil o rodinném životě.
Makhmud Muradov promluvil o rodinném životě.
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2021

Patří mezi nejpůvabnější ženy v Česku, její osudový partner zase mezi nejtvrdší bojovníky MMA na světě. Monika Bagárová (26) a Makhmud Muradov (30) tvoří dokonalý pár, který si plní sny. Zpěvačka popsala, jak prožívá zápasy MMA a zda se dokáže dívat i na brutální rány. "Pohledem pořád ucuknu, ale také si říkám, že on v tom zápase přeci ví, co má dělat," řekla pro ŽivotvČesku.cz, když její partner získal třetí vítězství v UFC.

Uzbecko-český zápasník MMA Makhmud Muradov prožil rozporuplný rok 2020. Po rodinné stránce se mu dařilo skvěle, když spolu s partnerkou Monikou Bagárovou přivítali na světě dceru Rumiu. Po sportovní stránce to byl ale rok, který poznamenala koronavirová epidemie.

Makhmud Muradov tvrdě trénoval, ale zápasy mu sebral covid. Na konci října se měl v rámci organizace UFC postavit Američanovi Kevinu Hollandovi, ale zápas byl na poslední chvíli zrušen. Makhmuda Muradova do ringu nepustil pozitivní test na koronavirus.

"Stálo ho to hrozně moc, byl to náročný rok. Hodně makal a obětoval tomu plno času, moc chtěl vyhrát. Musel prostě vyhrát," popsala pro ŽivotvČesku.cz psychické rozpoložení svého partnera Monika Bagárová. Teď ale v oktagonu opět zazářil.

Sympatická zpěvačka i přes mateřské povinnosti sledovala, jak její partner ve třetím kole technickým knockoutem ukončil nebezpečného amerického bojovníka Andrewa Sancheze.

Bezprostředně po triumfu v Abú Zabí zápasník poděkoval fanouškům a vítězství věnoval maličké dceři. "Děkuji moc všem z Česka, kteří mi fandíte. A toto byla výhra pro mou dceru," řekl Makhmud Muradovat v přímém přenosu UFC 257.

"Samozřejmě jsem chtěla vstát a fandit, tak jsme si nařídila budík. Ještě mě jistila rodina, abych nezaspala. Do toho mě v noci budí Ruminka na kojení, takže jsem celá rozespalá i se zbytkem rodiny držela palce," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Monika Bagárová.

Te sledovala, jak si její partner v UFC připsal třetí vítězství v řadě. Ve třetím kole uzbecko-český bijec po ráně kolenem dostal Američana k pletivu a zasypal ho několika drtivými údery. V tu chvíli rozhodčí zápas ukončil.

"Když vidím ty rány, tak ještě pořád cukám pohledem. V tu chvíli si říkám, že taková rány musí opravdu bolet. Ale také si uvědomuji, že on v tom zápase ví, co má dělat a že má přesně stanovenou taktiku," dodala pro ŽivotvČesku.cz Monika Bagárová.

Po zápase Makhmud Muradov vyskočil na pletivo a začal si povídat s prezidentem UFC Danou Whitem. Šéfa celé organizace vyzval, aby ho začal sledovat na Instagramu, že chce jít ještě dál. Muradova partnerka Monika Bagárová je přesvědčená, že show ještě nekončí. "Chce být nejlepší. A kdo chce být nejlepší na světě, musí porazit všechny," řekla Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz.

Je to pár měsíců, co se stala pyšnou maminkou dcery Ruminky a užívá si mateřství. Zpěvačka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu