Monika Binias cestuje po světě, její dcera si užívá léto v Česku. Ornella Koktová prozradila, co plánuje

Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2021

Letní prázdniny už jsou za první čtvrtinou a cestování představuje pro mnoho lidí stále aktuální téma. Ornella Koktová (28) má za sebou narození třetího dítěte – dcery jménem Lilianne, která má ještě další dva bratry – staršího Quentina (8) a Svena (1). S manželem Josefem Koktou (64) chtějí trávit dovolenou v tuzemsku a moře zatím není v plánu. "Chceme navštívit rodiny po Česku a také vyrazit na nějaké výlety jako třeba na Lipno a podobně. Zahraniční dovolenou zatím neřešíme," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Uplynulo teprve čtvrt roku, co Ornella Koktová přivedla na svět dceru Lilianne. Po porodu měla zdravotní komplikace a nějaký čas trvalo, než se její stav zlepšil. Podle jejích slov byla jen milimetr od embolie plic, na což se přišlo náhodou po jejím posledním porodu. "Já těch operací měla více, ještě jsem do toho všeho měla »slepák«, nekončilo to," řekla krásná maminka tří dětí, které vychovává s manželem Josefem Koktou.

I když se žádná zahraniční dovolená během července nechystá, nějaké plány na léto manželé Koktovi přeci jen mají. "Teď jsme pracovali na zahradě u domečku a plánujeme návštěvy rodin po Česku. Také bychom rádi vyrazili na nějaké výlety jako třeba na Lipno a podobně. Zahraniční dovolenou zatím neřešíme," řekla Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz.

Naopak matka Ornelly Monika Štiková, provdaná Binias, je v návštěvách zahraničí mnohem aktivnější. S manželem a profesionálním sportovcem Petrem (25) si užila dovolenou v Bulharsku a pár chce vyrazit také do Itálie nebo na Mallorcu. "Máme v plánu si prohlédnout Benátky, vidět Pisu a podívat se také do San Marina," řekla před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.