Monika Binias nechala nahlédnout do bydlení, které sdílí s manželem. Některé kousky našel Petr záhadně, prozradila

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2021

Hrdinka kontroverzní reality show Monika Binias (49) sice strávila převážnou část svého života v Česku, nyní už však delší dobu po boku manžela Petra (24) žije v Německu. Spokojený pár si zařídil stylové bydlení přesně podle svého vkusu a především společně. "Musím říct, že jsem bydlení zařizovala spíš já, ale věci chodíme vybírat spolu a naštěstí máme skoro stejný vkus," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz a popsala kladný vztah svého manžela k nakupování.

Monika Binias se na sociálních sítích pochlubila krátkým videem, v němž nechala své příznivce nahlédnout do svého soukromí. Dvě hezky zařízené místnosti odpovídají přesně jejímu vkusu a samozřejmě se líbí i jejímu protějšku Petrovi, s nímž spokojeně žije v Německu. Prozradila, zda se na zařizování bydlení podíleli společně a také to, jaký kousek má doma ráda.

"Musím říct, že jsem bydlení zařizovala spíš já, ale věci chodíme vybírat spolu a naštěstí máme skoro stejný vkus. Když si manžel není jistý, nechá to na mně, ale některé kousky našel úplně záhadně. Třeba letos v Benátkách objevil nádherného skleněného koně zašoupnutého vzadu v prodejně. Také do obýváku vybral odstín koberce, který se mi ve finále zdá lepší než ten, který jsem chtěla já. Manžel umí překvapit," řekla pro ŽivotvČesku.cz šťastně vdaná Monika Binias.

Petr Binias se podle ní podílel nejen na vybírání nábytku a dekoru do společného domova, ale prý má všeobecně nákupy rád. Sympatická blondýnka, která byla nepřehlédnutelná v kontroverzní české reality show, si jeho iniciativy cení.

"Manžel nepatří k mužům, kteří by se nákupům vyhýbali. Naopak se chce všeho zúčastnit, což je pro mě příjemné a překvapující. Nemusím ho nutit a dokonce ho to baví. Když byl dlouhý covid a pak se opatření na jaře uvolnila, tak zavelel, že jdeme nakupovat. Se zápalem se mnou šel vybírat boty, oblečení a ještě mě nutil, ať si něco koupím (směje se). Zrovna se chystáme do Čech, moje maminka bude mít svátek a říkala jsem si, že jí vyberu nějaký dárek. Manžel ale řekl, že ne, přijede domů dřív a půjdeme ho vybrat spolu," dodala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz, čeho si na svém Petrovi váží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.