Monika Binias popsala neuvěřitelný trapas. Zapomněla na manželovy narozeniny

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2022

Influencerka Monika Binias (50) o víkendu oslavila narozeniny svého o generaci mladšího manžela Petra Biniase (26). A jak sama uvedla, sváteční den to byl pořádně kuriózní. "Protože máme spoustu práce s opravami a zařizováním domu, nějak jsem si to neuvědomila a v hlavě jsem narozeniny posunula o týden," řekla pro ŽivotvČesku.cz, jak se jí do trapné situace podařilo dostat, a prozradila, zda to na jejich vztahu zanechalo šrámy.

Hokejista Petr Binias, který v Hannoveru hraje za tamní hokejový tým, se od své manželky dočkal velké křivdy, která si vyžadovala pořádnou odplatu. Influencerka a lifestylová koučka Monika Binias totiž zapomněla na jeho narozeniny. "Protože máme spoustu práce s opravami a zařizováním domu, nějak jsem si to neuvědomila a v hlavě jsem narozeniny posunula o týden," uvedla pro ŽivotvČesku.cz blondýnka s tím, že si pro ni její drahý připravil velmi vtipnou pomstu.

Mladý sportovec, který je mladší než manželčiny dcery, kterými jsou Ornella Koktová (29) a Charlotte Štiková (26), na předvečer svých narozenin pozval jak Moničinu maminku a sestru, tak jejich společné přátele, kteří jim byli na svatbě za svědky.

"Bylo mi to divné, proč tak najednou všichni chtěli přijet. Ještě se mě ptali, kdy má Petr ty narozeniny, a já jim sebevědomě tvrdila, že je má příští týden. Nic na sobě nenechali znát a nechali mě v tom pořádně vykoupat. Jak to je, to jsem se dověděla asi patnáct minut před půlnocí," prozradila na sebe pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias se smíchem.

Když se dověděla, že na přípravu oslavy nemá týden, ale nanejvýš několik hodin, byla žena, která se proslavila v reality show Štiky, skutečně v šoku. Naštěstí narozeninovou výzdobu doma našla a dárek pro svého drahého měla připravený již předem. Hokejista tak obdržel hodinky s diamantovým ciferníkem.

"Nevím, jak se mi to mohlo stát. Mám všechny narozeniny blízkých pečlivě zapsané v kalendáři a poctivě se na ně vždy připravuji. Už se mi ale dvakrát v životě stalo, že jsem zapomněla na svoje vlastní narozeniny," dodala pro ŽivotvČesku.cz influencerka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.