Monika Binias přijímá gratulace k těhotenství. S manželem Petrem mluví o hvězdách

Monika Binias
Monika Binias
Foto: nextfoto.cz

Monika Štiková (48), provdaná Binias, se nikdy netajila tím, že by ráda na svět přivedla miminko. Po fyzické stránce je naprosto zdravá a svěží a zdá se, že vše je na dobré cestě. S manželem Petrem (24) už přijímají také gratulace. První reakce pro web ŽivotvČesku.cz je plná naděje a matka Ornelly Koktové (28) se velmi těší.

Účastnice slavné a trošku kontroverzní reality show, bývalá manželka podnikatele Petra Štiky a máma dvou dcer Ornelly a Charlotte se nikdy netajila tím, že by se ráda ještě jednou stala matkou. Na miminko se velmi těší také její manžel Petr Binias, se kterým paní Monika žije v Německu.

Redaktoři webu ŽivotvČesku.cz zaslali páru gratulaci a sympatická blondýna byla nadšená a s radostí ji přijala. "Děkujeme. Vše je ve hvězdách. Ještě uvidíme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz paní Binias, která ví, že těhotenství v ranné fázi je vždy velmi křehká záležitost. O těhotenství mluvila již před rokem, nyní to vypadá, že se opravdu podařilo zasít semínko nového života.

Monika Binias si hlavu neláme ani nad tím, že už jí dávno není dvacet let. Nechala se vyšetřit a po fyzické stránce je připravená. "Plno zahraničních hereček rodí třeba v pětačtyřiceti poprvé. I ten fyzický věk se prodlužuje," řekla pro ŽivotvČesku.cz v minulosti s tím, že věk je přeci jen číslo.

"My určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«. Před svatbou jsme tohle třeba vůbec neřešili, spíš jsme na ni chtěli mít klid. Necháváme to plynout. A pokud muž bude chtít nebo to tak má být, tak to tak zkrátka bude a my budeme rádi. Ale jak říká můj manžel, budeme si to užívat - s dítětem, nebo bez dítěte. Neřešíme to, nehrotíme to," dodala rázná dáma pro ŽivotvČesku.cz v minulosti.

Rázná matka, velká pohodářka a také žena, která v reality show ukázala, jak pevně vládne s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.