Monika Binias přiznala, jak získala vzhled dvacetileté dívky. Je to všechno o tom, co si dáváme s manželem, říká

Monika Binias a její manžel Petr
Monika Binias a její manžel Petr
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Matka Ornelly Koktové (28) zažívá jedno z nejlepších období svého života. Monika Binias (49) si s manželem Petrem odskočila na Moravu, kde se zúčastní svatby rodinných přátel. Monika všechny zaskočila mladistvým vzhledem. "Když se člověk uvnitř cítí dobře, je to vidět pak i na fyzické stránce," uvedla pro ŽivotvČesku.cz žena, která snad vynalezla elixír mládí.

Při pohledu na nejnovější snímky Moniky Binias mnohým čtenářům vytane na mysli film Podivuhodný případ Benjamina Buttona z roku 2008, v němž hlavní hrdina přijde na svět jako stařík, ale pak mládne a mládne... Zdá se, že i matka Ornelly Koktové někde dokázala tajně vyrobit elixír mládí. Nikdo by totiž netipoval, že této štíhlé okouzlující dámě táhne na padesátku.

"Lidé mi říkají, že jsem zhubla. Je to dané tím, že neřeším blbosti a nejsem ve stresu. Jak se člověku ustálí psychika a je v pohodě, tak se to projeví i na těle. S Petrem je nám opravdu dobře a já jsem nyní šťastná. Myslím si, že když si dva lidé umí naslouchat a umí se obdarovávat i během té každodennosti, tak se to pak projeví i na fyzičnu," uvedla dobře naladěná Monika Binias, která si nyní po boku sympatického manžela odskočila na Moravu, aby si vychutnala veselku rodinných přátel.

"S manželem moc rádi cestujeme, rádi poznáváme nová místa, velmi se mi letos líbilo v Itálii, ale vždy se ráda budu vracet i do Čech a na Moravu, kde máme plno přátel," řekla pro ŽivotvČesku.cz rázná blondýna, která si užívá celý týden, který byl přípravě svatby vyhrazen.

Monika Binias již dříve pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že tělesnost je v partnerském svazku velice důležitá a kdyby nebylo jiskření a chemie, nešlo by to, ale kromě vášně a intimností je důležitý také humor a vzájemné naslouchání. "S Petrem jsme si padli do oka hned. Jako by se člověku na tři vteřiny zastavil dech. Hned jsme si měli hodiny a hodiny o čem povídat, mělo to vývoj. Nebylo to pouze o sexu, i když ten je samozřejmě nesmírně důležitou složkou každého vztahu. Začínali jsme od nuly, věříme si a budujeme si společný život krok za krokem. Jsem věřící a mám pocit, že mi Pánbůh požehnal. Když jdete do vztahu bez jakéhokoli postranního úmyslu, tak je člověk odměněn. Už jsme ustáli dost špatných věcí. Manžel je neskutečný dříč a tím, že je profesionální sportovec, se jeho zásadovost a sebejistota projevují i v našem vztahu. Přesně víme, jakou má ten druhý povahu. Vážím si toho, protože někdo nemá to štěstí, aby našel svoji milovanou polovičku," dodala spokojená Monika Binias s velkou pokorou v hlase.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.