Monika Binias ukázala postavu v titěrných plavkách. Matka Ornelly Koktové popsala, jak dokázala zhubnout

Monika Binias a její manžel Petr
Monika Binias a její manžel Petr
Foto: Se svolením Moniky Binias
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2021

Zamilovaná Monika Binias (48) si po boku svého manžela Petra (25) vychutnává dovolenou u moře a pochlubila se fotkou v plavkách. Postavu by jí mohly závidět leckteré o generaci mladší ženy. Matka Ornelly Koktové (28) prozradila, jak si figuru udržuje. "Lidé mi říkají, že jsem zhubla. Je to dané tím, že neřeším blbosti a nejsem ve stresu. Jak se člověku ustálí psychika a je v pohodě, tak se to projeví i na těle," přiznala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz s tím, že aktivnímu cvičení moc nedá.

Monika Štiková neváhala a dala se naočkovat proti koronaviru. Chce chránit své zdraví a také hodlá bez problémů a omezení cestovat, takže v jejím případě hrály roli zdravotní důvody i to, že vakcína usnadňuje létání po světě.

"Když se v historii povedlo udělat vakcínu proti černému kašli, obrně nebo neštovicím, tak věřím, že pomůže i tato vakcína. Nejsem fanouškem konspiračních teorií, že nás chce někdo očipovat... Já pořád slýchám, že tu vakcínu udělali rychle a že je málo testovaná. Tak jasně, že to šlo rychle, když na tom makaly nejlepší vědecké týmy světa a vše ostatní se odložilo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias svůj zcela jasný názor.

Po nádherné dovolené v Bulharsku vzala svého manžela Petra do Benátek a pak na cestu po Itálii. "Já byla v Benátkách snad dvacetkrát v životě. Ale na ostrově Burano u Benátek jsem nikdy nebyla. Dostalo mě to tam, ta atmosféra se z fotek nedá vystihnout. Naživo je to opravdu nádherné," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je ráda, že si nechala poradit od přátel a na magický ostrůvek zajela.

Na svůj instagramový profil také umístila snímek z jezera Como, který dosvědčuje, že po zimním období vyladila postavičku na maximum.

"Lidé mi říkají, že jsem zhubla. Je to dané tím, že neřeším blbosti a nejsem ve stresu. Jak se člověku ustálí psychika a je v pohodě, tak se to projeví i na těle," přiznala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz s tím, že aktivnímu cvičení moc nedá.

"Můj muž má posilovnu přímo v domě, takže mám stroje pod nosem. Dám třeba sérii po osmi na břicho, ale pak je konec, přiznám se, že posilování bohužel moc nedám," usmála se matka Ornelly Koktové s tím, že k cvičení těžko hledá motivaci a je dost lajdák. O to více si ale hlídá jídelníček.

"Nejsem příznivcem nějakých brutálních diet, ale snažím se vynechávat sacharidy. Jím hodně často, ale malé porce. Člověk není podrážděný, že by měl hlad, ale také se nepřecpává. S manželem si dáváme keto dietu. Když tělo nemá sacharidy, začne je nahrazovat ketony a ty se tvoří z uloženého tuku. Mohu si tedy dát kuřecí maso, krevety, plněné papriky, cuketu, žampiony a dokonce i kešu ořechy či sklenku suchého vína. Jde ale hlavně o malé porce a při této dietě nehrozí jojo efekt," vysvětlila Monika Binias to, jak je možné, že vypadá o dvacet let mladší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.