Monika Binias ve 48 letech vyvolala spekulace o těhotenství. Před svatbou jsme to neřešili, svěřila

Účastnice reality show Monika Štiková
Účastnice reality show Monika Štiková
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Monika Štiková (48), provdaná Binias, se po červencové svatbě usadila s manželem Petrem Biniasem (24) v Německu, kde mladý sportovec působí jako profesionální hokejista a trenér. Ve čtvrtek hvězda české reality show vyvolala snímkem zveřejněným na sociálních sítích spekulace, že čeká miminko. Ačkoliv se k nim aktuálně nevyjadřuje, v minulosti přiznala, že o dítě pro ni není tabu. "My určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Monika Binias na sociálních sítích vyvolala ve čtvrtek velký rozruch zveřejněním snímku s tajemným popiskem. "Asi osud," napsala hvězda reality show Štiky k fotografii zveřejněné na Facebooku a Instagramu. Rukou se drží těsně pod břichem a její sledující proto začali okamžitě spekulovat nad těhotenstvím.

Matka Charlotte Štikové a Ornelly Koktové se v červenci loňského roku provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase. Společně s ním se usadila v Německu. "Manželství si užíváme podle mě dobře," uvedla 4 měsíce po svatbě pro ŽivotvČesku.cz.

Pro Moniku a Petra nebylo miminko nikdy tabuizovaným tématem, a to ani vzhledem k věku. "Plno zahraničních hereček rodí třeba v pětačtyřiceti poprvé. I ten fyzický věk se prodlužuje. My určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«. Před svatbou jsme tohle třeba vůbec neřešili, spíš jsme na ni chtěli mít klid. Necháváme to plynout. A pokud muž bude chtít nebo to tak má být, tak to tak zkrátka bude a my budeme rádi. Ale jak říká můj manžel, budeme si to užívat - s dítětem, nebo bez dítěte. Neřešíme to, nehrotíme to," uvedla Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Ke spekulacím ohledně těhotenství se v komentářích, které jsou zahlcené dotazy i gratulacemi, Monika zatím nevyjádřila. Vzhledem k jejích předchozím slovům je však jasné, že miminko by rozhodně bylo vítané.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.