Monika Binias ve 48 letech vyvolala spekulace o těhotenství. Před svatbou jsme to neřešili, svěřila

Účastnice reality show Monika Štiková
Účastnice reality show Monika Štiková
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Monika Štiková (48), provdaná Binias, se po červencové svatbě usadila s manželem Petrem Biniasem (24) v Německu, kde mladý sportovec působí jako profesionální hokejista a trenér. Ve čtvrtek hvězda české reality show vyvolala snímkem zveřejněným na sociálních sítích spekulace, že čeká miminko. Ačkoliv se k nim aktuálně nevyjadřuje, v minulosti přiznala, že o dítě pro ni není tabu. "My určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Monika Binias na sociálních sítích vyvolala ve čtvrtek velký rozruch zveřejněním snímku s tajemným popiskem. "Asi osud," napsala hvězda reality show Štiky k fotografii zveřejněné na Facebooku a Instagramu. Rukou se drží těsně pod břichem a její sledující proto začali okamžitě spekulovat nad těhotenstvím.

Matka Charlotte Štikové a Ornelly Koktové se v červenci loňského roku provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase. Společně s ním se usadila v Německu. "Manželství si užíváme podle mě dobře," uvedla 4 měsíce po svatbě pro ŽivotvČesku.cz.

Pro Moniku a Petra nebylo miminko nikdy tabuizovaným tématem, a to ani vzhledem k věku. "Plno zahraničních hereček rodí třeba v pětačtyřiceti poprvé. I ten fyzický věk se prodlužuje. My určitě o miminku uvažujeme, ale nějak to »nedrtíme«. Před svatbou jsme tohle třeba vůbec neřešili, spíš jsme na ni chtěli mít klid. Necháváme to plynout. A pokud muž bude chtít nebo to tak má být, tak to tak zkrátka bude a my budeme rádi. Ale jak říká můj manžel, budeme si to užívat - s dítětem, nebo bez dítěte. Neřešíme to, nehrotíme to," uvedla Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Herců je nepřeberné množství, ale skutečných filmových legend je jen málo. Mezi ně se řadí...

Ke spekulacím ohledně těhotenství se v komentářích, které jsou zahlcené dotazy i gratulacemi, Monika zatím nevyjádřila. Vzhledem k jejích předchozím slovům je však jasné, že miminko by rozhodně bylo vítané.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu