Reklama:

Monika Leová na Česko-Slovenském plese ukázala postavu po porodu. Prozradila, díky čemu šla kila rychle dolů a kolik dětí ještě chce

Monika Leová s manželem Martinem Košínem
Monika Leová s manželem Martinem Košínem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

Jednou z dam, která na letošním Česko-Slovenském plese oslnila nejvíce, byla bezesporu moderátorka a Česká Miss Earth 2013 Monika Leová (30). Předvedla luxusní křivky, které rozhodně nevypadaly, že by je narození dcery Mii (1) nějak poznamenalo. Pro ŽivotvČesku.cz se sympatická Monika svěřila, jak si ples užila. "Byla to naše první akce po narození dcery, takže jsme si to s manželem užili moc," řekla.

Reklama:

Malá Mia (1), dcera moderátorky Moniky Leové a jejího manžela, kterým je Martin Košín (32), nedávno oslavila rok a kromě toho prožila významný milník - poprvé byla přes noc u babičky. Její rodiče, kteří spolu jsou již 12 let, si tak mohli vyrazit na Česko-Slovenský ples, kde rozhodně patřili k těm nejkrásnějším párům.

Reklama:

"Užili jsme si to moc, protože Mia poprvé byla přes noc u babičky, a tak jsme mohli takhle »vyrazit na tah«. Máme tenhle ples rádi a už jsme se ho účastnili popáté. Byla jsem moc spokojená i se šaty, lidé mi je chválili, takže jsem byla ráda. Jen jsem se bála, abych je nezamazala, protože byly bílé. Hned na začátku plesu se podávalo jídlo, takže jsem byla nervózní, ale šaty to ustály. Bohužel jsem nebyla dost opatrná, a tak schytaly drobnou šmouhu od makeupu, ale vlastně to dopadlo ještě dobře," popsala pro ŽivotvČesku.cz své první větší volno od rodičovských povinností Monika Leová.

Na první pohled moderátorka a modelka upoutala postavou jako proutek, která v poměrně těsných šatech velmi vynikla. Až se skoro nechtělo věřit, že před pouhým rokem byla někdejší »misska« těhotná. Přirozeně se tak nabízí otázka, co za kouzla pro to Monika Leová musela podstoupit. "Teď asi naštvu všechny maminky, kterým se hubnutí po porodu nedaří, ale já pro to nedělám vůbec nic. Mia mě opravdu úplně vypila," odpověděla sympatická maminka s humorem pro ŽivotvČesku.cz. Její malá dcera je stále ještě poměrně dost kojená, a tak prý kila letí dolů sama.

"Byla jsem se zvyklá kvůli práci hlídat. Ne, že bych držela přímo nějaké diety, ale třeba rohlík k večeři jsem si prostě nedala. Teď jím úplně cokoli, nesportuji a stejně hubnu. Doufám, že až malá začne chodit a já za ní budu běhat, nebude to ještě horší, protože skutečně hubnout nechci," prozradila Monika Leová, která se obává momentu, kdy s kojením přestane. Zvykat si, že už nemůže dle libosti mlsat, bude pro ni náročné.

"Říkala jsem si, že potom snad budu muset být znovu těhotná, abych to měla na co svést. Druhé dítě bychom určitě chtěli a já jsem vždycky chtěla děti tři. Uvidíme, jak to půjde se dvěma, a potom se rozhodneme, protože každý sourozenec může být samozřejmě úplně jiný," řekla pro ŽivotvČesku.cz ohledně svých dalších plánů Monika Leová.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: