Monika Leová popsala dovolenou v karavanu. Řekla, jak s rodinou vykouzlila dokonalý komfort

Monika Leová si užila dovolenou v karavanu
Monika Leová si užila dovolenou v karavanu
Foto: Se svolením Moniky Leové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2021

Moderátorka a modelka Monika Leová (30) strávila část září společně s rodinou na dovolené v karavanu. Spolu s manželem a pětiměsíční dcerkou se dostala na mnoho zajímavých míst a nemusela se starat o zařizování ubytování. Přestože by se mohlo zdát, že takový druh dovolené bude s miminkem velmi náročný, šlo naopak o krásné a nezapomenutelné dny. "Možná to zní jako paradox, ale nám v karavanu nic nechybělo a připadali jsme si tam jako ve tříhvězdičkovém hotelu. Všechno se odvíjelo od malé, která to zvládala bravurně," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co s rodinou procestovala.

Monika Leová není jen modelkou a moderátorkou, ale také ženou do nepohody. Místo dovolené v luxusním hotelu s lázněmi dá přednost pořádnému dobrodružství a nejinak tomu bylo i při výběru programu na několik zářijových dní. Společně s manželem a dcerkou cestovala v karavanu, projeli řadu zahraničních států a měst a v čem jeli, v tom také spali. I s miminkem si manželé dokázali akční dovolenou naplno vychutnat.

"Možná to zní jako paradox, ale nám v karavanu nic nechybělo a připadali jsme si tam jako ve tříhvězdičkovém hotelu. Všechno se odvíjelo od malé, která to zvládala bravurně, mnohdy jsme o ní ani nevěděli. Hodně toho prospala, auto jí vůbec nevadí, takže vydržela i v sedačce. Byli jsme mile překvapení, že jsme si to s takhle malým miminkem užili. Byli jsme mezi lidmi, kteří říkali, že s dětmi dobrodružný život končí a vše se bude motat okolo dítěte. Malá zatím ukazuje, že i s ní si dovolenou dokážeme užít, asi máme hodné miminko," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Leová.

Dovolená byla pro rodinu poznávací, dobrodružná, ale i odpočinková. "Najezdili jsme skoro 2 500 kilometrů. Jeli jsme do Rakouska, do Slovinska a pak jsme týden trávili v Chorvatsku. V tom Slovinsku šlo o hodně aktivní dovolenou, objížděli jsme hory a různé vodopády, do Chorvatska jsme se jeli tak trochu vyvalit. Třeba dva nebo tři dny jsme byli na jednom místě, lebedili jsme si, užívali jsme si moře a opalovali jsme se. Měli jsme už volnější tempo," popsala oblíbená moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, jaká místa s manželem a dcerou Miou procestovala.

Spokojené rodince v karavanu vůbec nic nechybělo. Manželé si dokonce našli místa i mimo kempy, kde bylo povoleno v karavanu přespávat, takže během pobytu měli potřebné soukromí. V karavanu navíc mají vše, co potřebují, včetně toalety, takže ani na nejodlehlejších místech jim nic nechybělo.

"My jsme si říkali, že bychom na nějaké dny jeli do kempu, ale když jsme tam jeli, tak to bylo šílené. Karavan nalepený na karavanu, nechápala jsem, jak si to tam ti lidé dovedou užít, bylo tam slyšet všechno. Tam, kde jsme obvykle byli my, jsme byli maximálně se dvěma dalšími karavany, každý měl soukromí. Nebo jsme našli i místa, kde jsme byli úplně sami. Obdivuji všechny, kdo jezdí do kempů, i když tam mají zázemí a záchody. My máme venkovní sprchu, chemický záchod, který jsme poprvé využívali, připadá mi, že záchod dělá dům. Teď můžeme vyjet i na rok pryč, díky tomu, že ho máme," dodala pro ŽivotvČesku.cz Monika Leová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.