Monika Leová popsala pocity po narození dcery. Čekáme na výsledky, jestli je malá v pořádku, sdělila

Moderátorka Monika Leová
Moderátorka Monika Leová
Foto: nextfoto.cz

Půvabná moderátorka a účastnice soutěží krásy Monika Leová (30) si naplno uvědomuje, že je z ní maminka a s maličkou dcerou si užívá každou minutu. "Když vše půjde podle plánu, půjdeme zítra domů," popsala pro ŽivotvČesku.cz, že už se celá rodina těší na domácí režim.

První potomek okouzlující moderátorky Moniky Leové a jejího partnera Martina Košína (35) není žádný drobeček - malá Mia Le přišla na svět s porodní váhou 4160 gramů. Sama maminka v první nadšené reakci na sociálních sítích uvedla, že takové obří děťátko ani jeden z manželů nečekal.

"Oba dva jsme z ní úplně unešení. Já jsem pak strašně moc ráda, že je tu manžel s námi. Střídáme se o ni v péči a je to pro nás krásný a silný zážitek," uvedla šťastná Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz přímo z porodnice v Praze v Podolí, jak moc je pro ni přítomnost partnera důležitá.

S výběrem jména se čekalo na poslední chvíli. Manželé si vytipovali ta, která je zaujala, ale pak je zajímalo, jaké bude mít maličká rysy. "Máme v záloze nějaké tipy, ale ještě nás žádné jméno zcela neohromilo. Myslím, že to třeba přijde těsně před porodem a nebo až po porodu. Možná jméno vybereme až podle toho, jak se nám maličká namíchá. Pokud třeba bude více do Asie, tak by možná bylo hezké, aby měla exotické jméno," prozradila krásná maminka prvorozené dcery pro ŽivotvČesku.cz pár dnů před porodem.

Pokud vše půjde podle plánu, tak by už zítra měla celá rodina porodnici opustit a najet na standardní denní režim. "Já už se dávám pomalu do kupy. Teď akorát čekáme na další výsledky, zda je malá zdravá, tak snad to všechno dobře dopadne. V porodnici v Podolí se o nás moc hezky starají, ale možná už zítra pojedeme domů," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka, která kvůli rodině opustila Prahu a rodinné hnízdo vybudovala v domečku ve Východních Čechách.

Moderátorka Monika Leová (29) se před necelým týdnem stala maminkou. Na svět přivedla rozk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.