Monika Leová přišla na akci i s dcerkou. Promluvila o své postavě a vzácném povahovém rysu malé Mii

Modelka a moderátorka Monika Leová s dcerou
Modelka a moderátorka Monika Leová s dcerou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2021

Moderátorka a modelka Monika Leová (30) se v dubnu stala maminkou rozkošné Mii. Po boku dcerky se ve čtvrtek ukázala na představení kosmetiky a obě byly nadmíru spokojené, Mia na sebe navíc strhla hodně pozornosti. "Myslím si, že bude ráda ve společnosti, nemá problém se od někoho nechat pochovat nebo pohlídat," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a vysvětlila, jak to dělá, že má tak skvělou postavu.

Dcerka Moniky Leové roste jako z vody a pro mnohé je velkým překvapením, že jí nedělá problém být v přítomnosti lidí, které vidí poprvé - to není u tak malých dětí běžné. Modelka a moderátorka se tak nemusí vůbec bát vzít ji s sebou do společnosti, dobře se totiž pobaví obě. O malou Miu je velký zájem a zdá se, že je po mamince společenská, což nemusí být vůbec na škodu.

"Mia všechno zvládá super. Hodně lidí se mě na ní ptalo, protože jsem jí tam klidně nechala samotnou a ona se vyhraje, je samostatná. Myslím si, že bude ráda ve společnosti, nemá problém se od někoho nechat pochovat nebo pohlídat, v tom je suprová. Je možné, že také přijde období, kdy bude chtít jen maminku, to opravdu nevím. Zatím je tak skvělá, že ji můžeme kamkoliv komukoliv dát a ona vydrží, pokud tedy nemá hlad," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Leová.

Přestože na sobě měla Monika Leová obyčejné džíny a tričko, bylo nepřehlédnutelné, že přestože se v dubnu stala maminkou, má perfektní postavu. Do hmotnosti, kterou měla před otěhotněním, jí sice ještě něco málo shodit zbývá, ale je se svým tělem naprosto spokojená. Jídelníček navíc vůbec neřeší, díky dceři hubne prakticky bez námahy.

"Připadá mi, že nohy mám ještě hubenější před těhotenstvím, ale na původní váze ještě nejsem. Pořád mám kilo a půl nahoře, ale je to v oblasti prsou nebo bříška. Bříško bylo vždy moje ne moc oblíbená partie, ale jsem spokojená. Postavu vůbec neřeším a díky bohu nemusím řešit poprvé v životě ani jídlo. Mia to ze mě kojením vysává a nedělám pro to nic," dodala Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.