Monika Leová promluvila o realitě bez příkras. 9 měsíců jsem nosila dítě, tělo se nesrovná hned, říká

nextfoto.cz
Moderátorka Monika Leová
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 5. 2021

Už před více než měsícem se půvabná moderátorka Monika Leová (29) stala poprvé maminkou. Na svět přivedla dcerku Miu, která jí a jejímu manželovi Martinu Košínovi (35) dělá samou radost. "Zvykáme si postupně, pořád se sžíváme a každý den je jiný," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jaký má přístup k tělu po porodu.

Půvabná účastnice soutěží krásy Monika Leová přivedla v dubnu na svět své první miminko - dcerku, která dostala jméno Mia. Péče o holčičku je nyní každodenní náplní jejího života už více než čtyři týdny a moderátorka už pozoruje změny v jejím chování.

"Zvykáme si postupně, pořád se sžíváme a každý den je jiný. Malá byla do teď úplně milionová a hodná, teď se to přehouplo a začíná se víc ozývat, tak si zvykáme na to, že tolik nespí a za den toho neudělám tolik. Já si myslím, že takhle to bude až do osmnácti, že přijde nějaké období, které bude světlejší, někdy to bude tmavší, tak jsme zvědaví," řekla pro ŽivotvČesku.cz krásná maminka měsíční holčičky.

Monika Leová je aktivní i na sociálních sítích a kdo ji sleduje, ví, že si ze sebe umí udělat legraci a nebojí se ukázat realitu bez příkras. Proto se nestydí ani za svou poporodní postavu, ví, že její tělo dokázalo stvořit zázrak a chce podpořit ostatní ženy a ukázat jim, že ani když okamžitě po přivedení dítěte na svět nejsou na původní váze, není proč se trápit.

"Je mi úplně jasné, že jsem 9 měsíců nosila miminko a tělo se nesrovná hned. Každý mi říká, že když kojím, tak to ze mě Mia postupem času vysaje, takže si zatím nedělám velkou hlavu. Naopak mě to baví, nikdy jsem nebyla v takovéhle neformě a nijak to neřeším. Právě tu chci trošičku být pro ženy, kterým to také nejde zhubnout hned. Sama vidím na sociálních sítích, jak jsou holky týden po porodu bez známky toho, že nosily dítě, tak chci všechny uklidnit, že třeba i u modelek to nejde tak rychle, jak by se zdálo," dodala Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbený moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš (46) se na sociální síti pochlubil fo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu