Monika Leová se už brzy stane maminkou. Promluvila o tom, proč si přeje děťátko přenášet

Moderátorka Monika Leová
Moderátorka Monika Leová
Foto: nextfoto.cz

Krásná moderátorka Monika Leová (29) se již brzy stane maminkou. Už za týden nadejde termín, kdy má přivést na svět první dítě. Vzhledem k okolnostem by ale uvítala, kdyby holčička přišla na svět alespoň o něco později, s manželem Martinem Košínem (35) totiž rekonstruuje dům. "Nemáme zdaleka hotovo, takže budu muset přenášet. Mám to domluvené s malou, že nemůže jít dřív," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jestli se hodlá vrátit brzy do práce a zda už má pro děvčátko vybrané jméno.

Moniku Leovou už brzy čeká nejkrásnější období života. Ze sympatické moderátorky se stane maminka, termín je už za rohem. Sama se ale modlí, aby miminko ještě chvilku počkalo. Musí se totiž soustředit na rekonstrukci domu ve východních Čechách.

"Moc se nepřipravuji, protože jsme rekonstrukci baráčku, kam se stěhujeme, nechali na poslední chvíli. Kvůli koronavirovým opatřením se nám to posunulo, takže teď spíš rekonstruuju a na porod nemyslím. Sice mám příští týden termín, ale nemáme zdaleka hotovo, takže budu muset přenášet. Mám to domluvené s malou, že nemůže jít dřív na svět (směje se). Doufáme, že mě poslechne," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Leová a dodala, že holčička si může vybrat, zda bude ve znamení Berana, nebo Býka.

Ačkoliv své favority mezi jmény Monika a její manžel mají, ještě ho nemají na 100 % vybrané. "Už jsem vyplnila papíry, ale jméno jsem nezadala. Pro kluka máme, ale pro holčičku je tam volná kolonka. Jednoho favorita bychom měli, spíš čekáme, až se narodí, tak jestli bude trošičku do té Asie, abychom podle toho mohli vybrat finální jméno. Je možné, že se to namíchá a bude jako moje maminka. Je blonďatá, modrooká a dvoumetrová. Jestli bude po ní, tak by k ní exotické jméno moc nesedělo," popsala moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická tmavovláska si chce užívat mateřství a ráda by brzy po prvním miminku měla druhé dítě. Ke svému povolání se tak naplno vracet nějaký čas nehodlá. "Do práce se brzy spíš nevrátím. Nevím, jak to bude, zabydlujeme se ve východních Čechách. Pokud budou jednorázové akce, tak ano, to je v rámci jednoho nebo dvou dní v měsíci, ale na větší úvazek bych se asi nevracela. Chci si to užít, zatím to tak cítím, protože bych chtěla mít další dětátko. Nerada bych naskočila do vlaku a pak se rozhodla, že zase žádné dítě nechc. U mě to musí být rychle za sebou, abych se nerozmyslela," prozradila Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že může nastat situace, že jí přeci jen bude práce chybět.

"Třeba ji budu postrádat a na mateřskou půjde manžel. O tom jsme se taky bavili. Jedna z věcí, na které se těším je, až se bude muž starat. Holky vždycky pookřejí, když vidí chlapy s dětmi. Teď mi připadá nepřirozené i když zvedne panenku, tak doufám, že s vlastním dítětem to bude jinak," doplnila nastávající maminka Monika Leová.

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět krásnou dceru, které dali jméno ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.