Monika Marešová se pochlubila vzácným momentem. Hrdý táta Leoš si vyrazil s kočárkem. Snímek, který dojme každou maminku

Leoš Mareš s manželkou
Leoš Mareš s manželkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2022

Leoš Mareš (45) se už několik dní raduje z narození rozkošné holčičky. Teď se s fanoušky jeho pohledná manželka Monika (41) podělila o dojemný moment, kdy moderátor vyrazil malou Alex lidově řečeno »provětrat«. Přitom kdyby pyšní rodiče chtěli, mohou povolat známého českého zpěváka, který se po příchodu roztomilé holčičky na svět přihlásil, že Marešovým bude pomáhat jako profesionální chůva, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz.

"Mám z narození miminka radost. Hlídání jsem nabídl v legraci, ale nebojím se toho. Třeba na to opravdu dojde. Hlídám děti rád a může se to stát. Monice Bagárové jsem taky něco podobného k narození Ruminky napsal a teď už i občas hlídám. Když člověk o něčem mluví, může to i přivolat," svěřil před necelými dvěma týdny pro ŽivotvČesku.cz zpěvák Jan Bendig.

Samozřejmě jestli na pomoc někdy dojde, tak určitě ne takto brzy. Trojnásobný táta Leoš si chvilky s dcerou znamenitě užívá a maminka Monika Marešová nepochybně také. Snímek, nad kterým se hodně maminek bude rozplývat dojetím, zveřejnila na Instagramu v takzvaném příběhu, jehož životnost je 24 hodin.

Leoš Mareš těhotenství své osudové ženy oznámil loni v říjnu poměrně vtipně, když zveřejnil obrázek na svém Instagramu, na němž byl čáp. V popisku pak použil slavnou hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny ve znění: »Klokan přiletí v březnu«. Ve stejném duchu oznámil i příchod miminka na svět. Zveřejnil obrázek, na němž je rozbitá skořápka vajíčka, se slovy: »A je to...«.

Pro Moniku Marešovou je březen významným měsícem, kdy slaví narozeniny a o pár dnů později je slaví i její dcera. Pro pohlednou brunetu je role maminky premiérou, Leoš má z předchozího manželství dva syny - Matěje a Jakuba.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.