Monika Marešová se stala maminkou. Ještě je v porodnici, už má zajištěné hlídání od muže, který dělá chůvu dceři Moniky Bagárové

Monika Marešová
Monika Marešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 3. 2022

Sotva Leoš Mareš (45) oznámil prostřednictvím obrázku na sociální síti, že jeho manželka Monika Marešová (41) přivedla na svět prvního společného potomka, zvedla se vlna gratulací. Mezi nimi i nabídka na hlídání. Zpěvák Jan Bendig (28) přispěchal s pomocnou rukou a svými zkušenostmi, které získal jako chůva v rámci hlídání dcery zpěvačky Moniky Bagárové (27). Pro ŽivotvČesku.cz popsal, že když manželka moderátora kývne, je připraven přebalovat, krmit, koupat a číst pohádky.

Leoš Mareš těhotenství své osudové ženy oznámil loni v říjnu poměrně vtipně, když zveřejnil obrázek na svém Instagramu, na němž byl čáp. V popisku pak použil slavnou hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny ve znění: »Klokan přiletí v březnu«. Ve stejném duchu oznámil i příchod miminka na svět. Zveřejnil obrázek, na němž je rozbitá skořápka vajíčka se slovy: »A je to...«.

Jestli se hrdým rodičům narodila holčička, nebo chlapeček, není známo. Ani jeden z nich zatím neuvedl, z jakého pohlaví miminka se radují. Podobně tomu je logicky i se jménem dítěte. Pro Moniku je role maminky premiérou, Leoš má z předchozího manželství dva syny - Matěje a Jakuba.

V současnosti se pár nemusí trápit ani s chůvou, když bude potřeba. Zpěvák Jan Bendig se v komentářích pod příspěvkem moderátora na Instagramu nabídl sám a pro ŽivotvČesku.cz vysvětlil, že je připravený.

"Mám z narození miminka radost. Hlídání jsem nabídl v legraci, ale nebojím se toho. Třeba na to opravdu dojde. Hlídám děti rád a může se to stát. Monice Bagárové jsem taky něco podobného k narozeni Ruminky napsal, a teď už i občas hlídám. Když člověk o něčem mluví, může to i přivolat," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig, se kterým se maminka malé Rumie poznala v roce 2009. Tehdy oba soutěžili o titul první Československé SuperStar.

Jejich přátelství bylo tak blízké, že v minulosti média spekulovala o vztahu. Později se ukázalo, že o partnerské lásce nemůže být řeč, protože Jan Bendig se neohlíží za ženami, ale preferuje muže. Přibližně šest let tvoří partnerskou dvojici se svým manažerem Lukášem Rejmonem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.