Monika Marešová ukázala postavu snů v krajkovém prádle

Monika Marešová a Leoš Mareš
Monika Marešová a Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2024

Komentář: Monika Marešová, manželka Leoše Mareše, se pochlubila svou dokonalou postavou. Jen málokdo by tipoval, že v březnu oslaví 43. narozeniny a je maminkou téměř dvouleté dcery. Své štíhlé tělo sympatická Monika vystavila v zrcadle a nutno říci, že by mohla směle předvádět spodní prádlo. Maminka malé Alex má štíhlou postavu po rodičích, v minulosti ale také přiznala, že má ráda pilates a jógu, svého času propadla i běhání.

Leoš Mareš má doma opravdový klenot. Monika Marešová vypadá čím dál lépe a na jejím těle byste nenašli ani gram tuku navíc. Okouzlující brunetka má ke sportu a pohybu blízko. Před pár lety chodila hodně běhat a v médiích prozradila, že už léta se věnuje pilates a józe. Protahovací cviky, jak je známo, dělají štíhlé a dlouhé svaly, což ve výsledku působí, že žena vypadá drobně a štíhle.

Monika Marešová před nedávnem i dokázala, že se nebojí ani adrenalinovějších sportů. S manželem Leošem brázdila svahy Alp na snowboardu. Redakce ŽivotvČesku.cz obdivuje, že maminka skoro dvouleté Alex nezapomíná ani zdaleka na sebe a péči o své tělo i ducha.

Často vyráží na dovolené bez dcery a nezapomíná ani na »hýčkací« procedury, jako je kosmetika, kadeřník či masáže. Dlouhonohá influencerka má oporu ve své mamince Heleně, která Alex pohlídá, když je potřeba.

Monika Marešová si Leoše Mareše vzala v roce 2018. Jeden z nejlépe placených českých moderátorů je ženatý podruhé a je si dobře vědom, že si svou ženu musí hýčkat. Na přelomu roku si manželé sami vyrazili na hory, kde neopomněli několikrát navštívit jednu z nejluxusnějších ulic v celém středisku. Mareš se plácl přes kapsu a manželce dopřál dárky v podobě luxusních kousků od světových návrhářů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.