Monika Trávníčková promluvila o vztahu k manželovi Pavlovi: Už nám došla trpělivost

Nextfoto
Pavel Trávníček a jeho manželka Monika Trávníčková
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 6. 2021

Co se děje u manželů Trávníčkových, je zapeklitou otázkou. Na jedné straně informace o vleklé krizi, hlasy o tom, že Pavel Trávníček (70) volá o pomoc a že se chystá rozvod. Na straně druhé mediální vyjádření Moniky Trávníčkové (35), že rodinnou idylku se snaží narušit pouze závistiví lidé a novináři, kteří nemají o čem psát. Monika Trávníčková trvá na tom, že ve vztahu je všechno v pořádku a že se těší, až bude manželovi na podzim fandit v televizní taneční soutěži. "Manžel je velmi aktivní člověk, nebude mít s tancem problémy," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že doufá, že společenské večery už nenaruší koronavirová epidemie.

Podle vyjádření policie se u manželů Trávníčkových minulý víkend odehrály věci, které si vyžádaly přítomnost policejní hlídky. Policejní mluvčí hovořil o narušení společného soužití.

"Policejní hlídka vyjížděla do Mnichovic k řešení případu narušení občanského soužití mezi partnery. Nemám k dispozici informace, zda hlídku přivolal muž, či žena. Více se k tomu případu vyjadřovat nebudeme, je to v současné době ještě v prověřování," popsal pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Praha – venkov Zdeněk Chalupa s tím, že k zásahu došlo z pátku na sobotu. Monika Trávníčková popřela, že by se manželé pohádali. Uvedla, že do domácnosti se v noci nemohla dostat a měla strach o manžela i o syna. Proto se rozhodla, že kontaktuje policisty. K žádné hádce podle ní nedošlo a žádná krize v manželství se nekoná.

Moniku Trávníčkovou redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala s dotazem, zda v domácnosti je v současné době už opravdu klid. Žena, která za svobodna nosila příjmení Fialková, uvedla, že klid je pořád, že vše nafoukli novináři, kteří nemají o čem psát. Monika Trávníčková také uvedla, že spekulace o tom, že něco má s hudebníkem Jaroslavem Svěceným, ovlivňují její pracovní život.

"K rodinným věcem se už nechci vyjadřovat, my všechno řešíme právně. Tohle, co se děje, už zasahuje do pracovních záležitostí a ovlivňuje to naši práci. Už nám všem došla trpělivost. Vyjadřovat se už nebudu, každý si pak napíše, co chce. Manžel s novináři nekomunikuje, já napsala vyjádření na facebookové stránky, ale každý si nakonec udělá závěr, jaký chce. My ty novináře známe, je navíc okurková sezóna a jak dělám s Jaroslavem Svěceným, tak si to všichni spojují. Já ho zastupuji, pracuji s ním a on je v tom nevinně," popsala současnou situaci paní Monika pro ŽivotvČesku.cz s tím, že manželovi Pavlovi je velkou oporou a těší se, až naskočí jako soutěžící do StarDance.

Pavel Trávníček si při práci na zahradě udělal výron v kotníku a bylo otázkou, zda mu to účast v taneční soutěži nepřekazí. Podle Moniky Trávníčkové je ale bojovníkem a zdravotní komplikace překonal. "Zranění měl před měsícem, šlo jen o výron kotníku, vše už je v pořádku a StarDance stihne. Pevně věřím, že vše zvládne, manžel se udržuje v kondici. Je to velmi aktivní člověk, nebude mít s tancem problémy," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková s tím, že doufá, že tanečních večerů se budou moci účastnit i partnerky tanečníků a že natáčení StarDance už nepřekazí žádná podzimní koronavirová vlna.

Informace o tom, že v rodině Pavla Trávníčka panuje partnerské dusno, se poprvé objevily v polovině března. Spekulace různého druhu odstartovalo vyjádření, které se tehdy objevilo na facebookovém profilu Divadla Pavla Trávníčka.

"Monika se rozhodla žít s J. Svěceným a Maxmiliána, kterého vždycky šoupne na Moravu, a já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna. P. Trávníček."

Podivný a do jisté míry nelogický vzkaz okomentovala druhý den Monika Trávníčková s tím, že na internetovou stránku se někdo naboural a jedná se o lži a výmysly. Také houslista Jaroslav Svěcený opakovaně popřel, že by s Monikou Trávníčkovou, která mu dělá manažerku, měl nepracovní vztah. "Nechápu, kdo píše takové blbiny. Já už jsem jednou na to reagoval. Monika Trávníčková mi dělá manažerku. Pokud by to mělo takto fungovat dál, tak s paní Trávníčkovou spolupracovat nemohu, aby mě někdo osočoval z něčeho, co není pravda a psal o mně lži, tomu bych já musel udělat rychlou přítrž. Je to nesmysl a je to lež. Paní Trávníčková mi dělá manažerku a to je všechno," rázně řekl houslový virtuos pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu