Monika Valentová promluvila o manželství s Martinem Veselovským. Popsala soužití dvou moderátorů

Monika Valentová s manželem Martinem Veselovským
Monika Valentová s manželem Martinem Veselovským
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 4. 2021

Dlouhé roky působila na televizní obrazovce a byla tváří několika divácky oblíbených pořadů. Moderátorka Monika Valentová (49), manželka předního moderátora Martina Veselovského (48), neztrácí ani po letech půvab a osobní kouzlo. Štěstí v manželství prožívá už osmnáct let a kromě moderování se věnuje také psaní a aromaterapii.

Jeden čas Monika Valentová působila jako televizní moderátorka – uváděla magazín Prima jízda nebo talk show Sauna a od léta 2004 se zařadila do moderátorského týmu oblíbeného ranního pořadu Snídaně s Novou. Na konci května 2002 se provdala za uznávaného moderátora a životního partnera Martina Veselovského, kterému řekla své »ano« v kapli Libeňského zámečku v Praze. Manželé spolu mají dvě dcery – Rozálii a Viktorii a patří mezi sympatické páry českého showbyznysu.

"Vždycky říkám, že se nám to prostě stalo. Myslím, že to, že jsme spolu přes dvacet let a pořád nás to baví, je zejména dílo štěstí a náhody. Jsme pro sebe nejdůležitějšími kritiky, což má své plusy i minusy. Řekneme si často věci, které se neposlouchají hezky, ale na druhou stranu to spolu myslíme dobře. Ale aby to nevypadalo, že neustále hodnotíme a rozebíráme svoji práci. Právě proto, že nám na sobě vzájemně záleží, často nervově nedáváme sledování toho druhého. Existuje spousta rozhovorů mého muže, o kterých se mohutně diskutuje na internetu, ale já je nikdy neviděla, protože z toho mám křeče v břiše. O novinářské a moderátorské práci mluvíme spíš obecně – kdo a proč udělal něco dobře, kde byly naopak chyby a jak by se to dalo udělat líp," řekla Monika Valentová v rozhovoru pro server idnes.cz.

Redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala manžela Moniky Valentové Martina Veselovského, kterého zastihla ve studiu při pracovních povinnostech. "Omlouvám se, nemohu teď mluvit," vyjádřil se moderátor, který získal hned několik prestižních novinářských ocenění a je také spoluzakladatelem projektu DVTV, který vznikl v květnu 2014.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.