Muž napadl ženu na ulici a surově ji bil. Pak ji zatáhl do auta. Policie hledá svědky incidentu

V centru Prahy muž napadl mladou ženu
V centru Prahy muž napadl mladou ženu
Foto: Archiv Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2021

Pražští policisté řeší případ muže, který v centru Prahy napadl mladou ženu, tloukl ji pěstmi do obličeje a poté s ní odjel v taxíku. Vše se odehrálo před zraky několika svědků, kteří jsou klíčoví. Policie hledá ty, kteří byli přítomni napadení a mohou podat důležité informace v případu.

Žena byla napadena 3. ledna v Záhřebské ulici na Praze 2 okolo čtvrté hodiny odpolední. Tam na ni zaútočil muž, který ji pěstmi tloukl do tváře a po chvíli ji tvrdými ranami srazil k zemi.

Přesto, že se žena snažila bránit, byla zavlečena do tmavého auta s označením TAXI. Muži šlo zřejmě o to, aby se vyhnul zvědavým pohledům okolí, protože ve vozidle nadále pokračoval s vynucováním požadovaných informací prostřednictvím tvrdých ran.

Když mu žena řekla, co chtěl slyšet, odešel vyzvednout dvě nezletilé děti a všichni společně odjeli. Díky telefonátu svědků incidentu, kteří celou věc oznámili, se policejní hlídce během chvíle podařilo auto zastavit v ulici Italská.

Přes výpovědi některých svědků a zadržení pachatele policie stále hledá další osoby, které byly napadení přítomny – zásadní by mohla být výpověď dvou žen, které se přímo účastnily situace, která se odehrála v centru hlavního města. Důležité mohou být i záznamy z telefonu, které by pomohly ke konkrétnějším informacím toho, co se přesně stalo.

Útoky na představitele vlády se množí. Naštěstí jde zatím o akce ve fázi přípravy, kdy dík...

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání výše zmíněných skutků, za což v případě odsouzení hrozí až dva roky odnětí svobody," uvedl Jan Rybanský, tiskový mluvčí Policie České republiky - KŘP hlavního města Prahy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu