Muž roku dokazuje v Survivoru své Angie, že je »dost chlap«, jeho láska po Výměně manželek prozradila pohlaví a jméno miminka

Autor: TV Nova | Výměna manželek
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2023

Muž roku 2016 Pepa Kůrka (31) to se svou partnerkou Angie Mangombe (26) nemá někdy lehké. Během natáčení Výměny manželek, které se účastnili, sympatický pár prozradil, že je modelka velmi prudké povahy. Jak ukáže video, postěžovala si také, že podle ní není její přítel »dost chlap«. Nyní, tedy po odvysílání jejich speciální epizody v rámci známé reality show, soutěží známý model v adrenalinové soutěži Survivor, zatímco jeho milá fanouškům prozradila jméno a pohlaví jejich miminka. "Během natáčení Výměny zjistila, že je těhotná," popsala pro ŽivotvČesku.cz kreativní režisérka show Jana Rezková.

Pepa Kůrka se na počátku natáčení Výměny manželek necítil úplně nejlépe. Zjistil totiž, že si v manuálu pro náhradní manželku, aby v nové domácnosti věděla, co a jak má dělat, jeho partnerka Angie Mangombe postěžovala, že jí nepřipadá dostatečně mužný.

Vzhledem k tomu, že je někdejší Muž roku muž, který pravidelně posiluje, disponuje úctyhodnou muskulaturou, měří dva metry a je celý potetovaný, nejprve úplně nerozuměl jejímu požadavku. Později ale usoudil, že tím možná myslela to, aby na ni nebyl pořád jen hodný a uměl si ve vztahu trochu dupnout.

Odloučení během natáčení jim ale podle jejich slov prospělo. Stejně jako fakt, že se již zanedlouho stanou rodiči. Že čekají miminko, zjistila Angie v dočasné rodině přímo během natáčení. "Angie skutečně o těhotenství nevěděla. Když do Výměny s Pepou šli, byli zrovna docela rozhádaní. Odloučení a miminko je ale myslím znovu stmelilo," uvedla Jana Rezková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nevšední odhalení, jaké ve Výměně úplně běžně nezažívají, bylo pozitivní a vítanou událostí také pro celý natáčecí štáb.

"Myslím, že natáčení tohoto dílu byla legrace, a doufám, že si to diváci užijí. Málokdy se stane, že vznikne takhle pozitivní díl Výměny manželek. Obě dámy do toho šly naplno a bylo hezké, že obě byly z úplně odlišného prostředí, takže si mohly vyzkoušet něco nového," řekla pro ŽivotvČesku.cz kreativní režisérka pořadu.

Momentálně dvojice opět čelí odloučení. Pepa Kůrka totiž soutěží v drsné show televize Nova Survivor, kde si skupina soutěžících může vyzkoušet, jak se cítil Robinson Crusoe, když trávil čas na opuštěném ostrově. Jeho drahá polovička, kterou snad již jeho výkony konečně přesvědčí o jeho mužnosti, zatím na sociální síti odtajnila pohlaví a jméno miminka.

Jak ukázala ve Stories na sociální síti Instagram, v jejím kulatícím se bříšku se skrývá malý chlapeček, pro kterého rodiče vybrali jméno Rafael. Vzhledem k tomu, že je budoucí tatínek momentálně coby trosečník na opuštěném ostrově, neměl se radostnou zprávu, že bude mít syna, zatím jak dovědět. Tvůrci show Survivor se ale rozhodli, že mu umožní pohlaví miminka odhalit. Jak k tomu dojde, to televizní diváci uvidí dnes večer na televizní stanici Nova.

Muž roku Pepa Kůrka
Muž roku Pepa Kůrka
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.