Muže hospitalizovali poté, co snědl 164 rolí toaletního papíru, aby přežil nákazu koronavirem

Jeremy v nemocnici
Jeremy v nemocnici
Foto: Facebook
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2020

Zdravotníci v USA se setkali s velmi neobvyklým případem, kdy museli zachránit život muži, který uvěřil, že konzumace toaletního papíru mu může zachránit život v boji s nákazou koronavirem.

34letý Jeremy Glasgow poté, co propukla celosvětová pandemie, začal na internetu číst řadu poznatků a odborných studií, které ho přivedly k přesvědčení, že lidé používají toaletní papír jako antivirus.

Podobně jeho matka, Sue Ellen Glasgowová, 67 let, uvěřila, že humbuk kolem nakupování toaletního papíru lidí v obchodech by mohl být prevencí proti zákeřnému viru.

"Každý mluví o koronaviru a kupoval toaletní papír. Byl jsem si jistý, že důvodem je, že je to nějaký lék," řekl novinářům Jeremy Glasgow.

Jeremy Glasgow, 34, je hospitalizován ve Vicksburgově nemocnici poté, co strávil odhadem 164 rolí toaletního papíru po dobu několika dnů, aby mu zabránil nákaze koronaviru.

Pro svého syna bych udělala cokoli, a tak jsem mu připravovala jídla jako kuřecí polévku z toaletního papíru, chleba s rozdrceným toaletním papírem a šunkou, musela jsem vymyslet spoustu receptů, protože na internetu jsem nenašla žádné," uvedla jeho matka novinářům Sue Ellen.

Předpokládá se, že Glasgow zkonzumoval odhadem 164 rolí toaletního papíru během 30 dnů. Záleželo především na kreativitě matky, která mu vařila pokrmy...

"Někteří lidé považují za zábavné, že jsem věřil, že mě toaletní papír vyléčí, ale přestože jsem hospitalizován z jiných důvodů, jsem nakonec ale bez onemocnění COVID-19, kterou koronavirus způsobuje, takže nakonec může skutečně být toaletní papír lékem," myslí si Jeremy.

Lékaři v nemocnici Vicksburgově Promise Hospital tvrdí, že Jeremy trpí extrémní zácpou, ale měl by se rychle zotavit.

Experimentální lék

V současné době existuje několik experimentálních léků na nový koronavir ale toaletní papír to zatím není, říkají odborníci.

V galerii najdete, jak Jeremy bojoval s koronavirem. Ale i jiní lidé...

Poznámka: Pravdivost těchto informací se nepodařilo ověřit. Proto je článek zařazen v rubrice fake news a slouží výhradně k pobavení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.