Může za rozpad vztahu s Lucií Vondráčkovou Dominika Gottová? Čekali jsme, že to schytáme, říká Petr Vojnar

Nextfoto
Petr Vojnar, Dominika Gottová a Gabriel Grillotti
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 26. 1. 2022

Dominika Gottová (48) a italský skladatel a zpěvák Gabriel Grillotti (62) před pár dny pokřtili společnou píseň Pro tebe a také videoklip k ní. Dcera zesnulého mnohonásobného Zlatého slavíka (†80) skladbu adresovala svému otci. Hudební dílo se setkalo s poměrně silnou kritikou. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil Petr Vojnar (45), který je autorem textu, jak se s negativním hodnocením skladby smiřuje. Nedávno navíc přiznal, že rozsáhlé pracovní aktivity zabíjejí společný čas s Lucií Vondráčkovou (41), s níž už podle všeho netvoří pár.

Grillotti oslovil Dominiku ke spolupráci už na jaře loňského roku, kdy také píseň natočili. Pandemie ale dlouho bránila tomu, aby song zveřejnili. Píseň vzbudila rozporuplné reakce veřejnosti. Petr Vojnar coby autor textu s tímto scénářem počítal.

"Že to schytáme, nás nepřekvapilo, protože jsme národ, jaký jsme, lidé jsou spíše negativní a každého hned odsuzují. Věděli jsme, že to, co chystáme, bude kontroverzní, a s tím jsme do toho také šli," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar, který si již dříve postěžoval redakci, že právě řada aktivit je tím, co narušuje vztah s Lucií Vondráčkovou.

"Záleží na společných pracovních aktivitách, když jsme je měli, tak jsme se viděli víc. Teď v současné době vyloženě žádnou nemáme, proto se vidíme méně. Zkrátka jak je čas, odhadem tak jednou týdně. Vídáme se jako každý jiný pár, který je pracovně vytížený," uvedl v říjnu loňského roku moderátor.

Dominika Gottová své vyznání otci recitovala jako duet s italským zpěvákem Gabrielem Grillotim (62) a podle Vojnara, který ji celou dobu podporoval, se na její straně žádný smutek z kritiky nekoná.

"Ona je zvyklá, že se o ní vždy psalo ošklivě, i když uznávám, že občas to nejspíš sama trochu podpořila některými svými výroky, ale o ní opravdu nikdy nikdo neřekl nic pozitivního. Myslím, že to Dominice naopak pomohlo. Mohla tak ukázat, že je také něco jiného, než věčná zoufalka, ale také obyčejná ženská, která je úplně normální," dodal Petr Vojnar pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je rád, že se do společného projektu pustili.

Moderátor a muzikant Petr Vojnar (46) na letišti vyzvedl Dominiku Gottovou (48), dceru zes...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu