Muzikálová kráska si bolestivě poranila nohu. Uklouzla jsem, spadla a teď mám sádru, prozradila

Karolína si bolestivě poranila nohu
Karolína si bolestivě poranila nohu
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2020

Karolina Gudasová Neuvirthová (28) - nejmladší držitelka ceny Thálie za mimořádný jevištní výkon v oboru muzikál - doplatila na mimořádný domácí úklid. Aktuálně má sádru, protože si zlomila nártní kůstku. "Musím teď chodit o francouzských holích, omezuje mě to při natáčení," prozradila kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná herečka a zpěvačka je maminkou dvou malých dětí, největší oporou jí je teď manžel, hokejista Michal Neuvirth, který jí doma pomáhá.

Karolína pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak se jí nepříjemná nehoda stala. "U nás ráno, když všichni spali, tak jsem uklízela a nosila věci z auta do auta a nešťastně jsem došlápla na kámen, uklouzla jsem a upadla na zem a zlomila nártní kost u malíčku," prozradila, jak přišla ke svému zranění.

V nemocnici jí sdělili jasný verdikt - sádra na šest týdnů. "Sádru mám skoro tři týdny a ještě tři týdny ji budu mít. Omezuje mě to při natáčení, ale v divadle to zvládám," usmívala se kráska, která se objevila ve společnosti na party ke snímku Mulan a těší se, až jí »bílou rekvizitu« lékaři odstraní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.