Reklama:

Muzikálová kráska si bolestivě poranila nohu. Uklouzla jsem, spadla a teď mám sádru, prozradila

Karolína si bolestivě poranila nohu
Karolína si bolestivě poranila nohu
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2020

Karolina Gudasová Neuvirthová (28) - nejmladší držitelka ceny Thálie za mimořádný jevištní výkon v oboru muzikál - doplatila na mimořádný domácí úklid. Aktuálně má sádru, protože si zlomila nártní kůstku. "Musím teď chodit o francouzských holích, omezuje mě to při natáčení," prozradila kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Krásná herečka a zpěvačka je maminkou dvou malých dětí, největší oporou jí je teď manžel, hokejista Michal Neuvirth, který jí doma pomáhá.

Reklama:

Karolína pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak se jí nepříjemná nehoda stala. "U nás ráno, když všichni spali, tak jsem uklízela a nosila věci z auta do auta a nešťastně jsem došlápla na kámen, uklouzla jsem a upadla na zem a zlomila nártní kost u malíčku," prozradila, jak přišla ke svému zranění.

V nemocnici jí sdělili jasný verdikt - sádra na šest týdnů. "Sádru mám skoro tři týdny a ještě tři týdny ji budu mít. Omezuje mě to při natáčení, ale v divadle to zvládám," usmívala se kráska, která se objevila ve společnosti na party ke snímku Mulan a těší se, až jí »bílou rekvizitu« lékaři odstraní.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: