Myslel jsem si, že mě bude Artur kontaktovat. Že bude chtít informace z posledních dnů Ivetky, říká Josef Rychtář

Artur Štaidl s Josefem Rychtářem
Artur Štaidl s Josefem Rychtářem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2023

Byl to nejsmutnější den v jeho životě, a to i přesto, že ten den slavil narozeniny. Řeč je o vdovci po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (63), pro kterého na konci dubna uplyne už dlouhých devět let, kdy ztratil svou životní lásku. Pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že od nešťastné události, kdy si zpěvačka vzala dobrovolně život skokem pod jedoucí vlak, není v kontaktu s jejím synem Arturem (26). Přesto doufal, že se spolu setkají.

"S Arturem nejsem v kontaktu od té smutné události vůbec," uvedl na dotaz podnikatel Josef Rychtář, který se netají tím, že na svou zesnulou manželku myslí každým dnem. A to i přes skutečnost, že není sám, ale již delší čas má partnerku.

Smrt umělkyně je pro Josefa Rychtáře o to těžší, že k ní došlo o jeho narozeninách 29. dubna. Pro ŽivotvČesku.cz popsal, že se domníval, že se syn zpěvačky bude zajímat o to, co se dělo před osudným dnem, kdy Iveta Bartošová zemřela.

"Myslel jsem si, že mě bude kontaktovat, že bude chtít nějaké informace z posledních dnů, kdy Ivetka žila, protože jsem s ní byl a on měl v tom týdnu, kdy se to neštěstí stalo, přijet. Takže jsem si říkal, jestli se ozve, aby si udělal nějakou ucelenou představu, ale doposud se neozval. Rád bych se s ním setkal, ale to je na něm, nic ho ke mně neváže," dodal pro ŽivotvČesku.cz vdovec Josef Rychtář, který se ale ani o kariéru syna zpěvačky, ani jeho současný život nezajímá. Spíše jen věří, že se jejich cesty jednoho dne protnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.