Myslela jsem, že je z ledu. On tam ale stál jako šampion, popsala Monika Binias první rande s manželem

nextfoto.cz
Monika Binias slaví s manželem tříleté výročí od seznamení
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 4. 2021

Rázná matka, velká pohodářka a také žena, která v reality show ukázala, jak pevně vládne své rodině. To vše je Monika Štiková (48), provdaná Binias, která slaví tříleté výročí od seznámení s manželem Petrem (24). "Já se nejdřív bála, že je tvrdý jako led," zavzpomínala paní Monika na první rande pro ŽivotvČesku.cz.

Monika Binias vedle mladšího manžela zažívá jedny z nejhezčích Velikonoc, na které pamatuje. Letos to navíc vše vyšlo tak, že pár si připomíná výročí od první schůzky. Zamilovaná dvojice, která touží po miminku, se poprvé potkala před třemi lety.

"Bylo to na apríla, ale nakonec to apríl nebyl a nám to vyšlo," usmála se Monika Binias a pro ŽivotvČesku.cz popsala, jaký z Petra měla první dojem.

"My jsme si docela dlouho psali, ale já se toho prvního rande dost bála. Prostě mi přišel z fotek jaku kus ledu, takový přísný, vážný, nedostupný... Ale pak, když jsme se viděli, tak se tvářil jako vítěz Stanley Cupu. Zkrátka tam stál, smál se od ucha k ucha, měl takovou radost v očích jako šampion," popsala pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias dojmy z prvního setkání.

Také v Německu, kde pár žije, panují přísné podmínky a tamější vláda také svádí boj s koronavirovou epidemií. Monika Binias trochu lituje, že si s Petrem nemohou zajít na dobrou večeři. I tak ale na výročí chystá menší oslavu.

"Nedá se nikam jít, tady jsou restaurace taky zavřené. Až dojde Petr z práce, podíváme se po nějakých dárečcích. Já asi dostanu parfém a on sbírá luxusní alkohol. Pak bychom měli odjet za našimi rodinnými známými, kteří nám šli za svědky. Bude decentní grilovačka," popsala sváteční večer sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz. A když to dobře dopadne, tak na dvojici čeká dokonce výlet k moři.

"Petr bude mít nyní 11 dnů volno a už hlásil, že letíme do Španělska. Tak uvidíme, zda to není jen vtip," dodala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Vztah zpěvačky Marty Jandové (48) a gynekologa Miroslava Vernera (44) trvá už dlouhých jed...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu