Myslí na zadní vrátka. Míša Nosková prozradila, v čem začala podnikat a co ji zajistí do důchodu

Míša promluvila o svém podnikání
Míša promluvila o svém podnikání
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2020

Půvabná zpěvačka Míša Nosková (37) je velmi praktickou ženou nespoléhající se jen na svůj hlas, který ji dlouhá léta živí. Před časem rozjela poměrně zajímavý projekt, který jí už teď nese ovoce, ale v budoucnu jí může zajistit finanční svobodu. "Člověk musí myslet na zadní vrátka a tak ke zpěvu jsem před časem začala podnikat," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Míša.

Epidemie otestovala, zda se Míša nemýlila, když se rozhodovala, že se pustí do podnikání. A teď se ukazuje, že její volba byla šťastná.

"Před rokem a půl jsem se nechala slyšet, že bych ráda pracovala na záložním plánu pokud jde o zaměstnání nebo o finanční příjmy, protože jednou může přijít doba, kdy už nebudu jako zpěvačka užitečná v divadle potažmo muzikálu. A ono se to vlastně teď hodí, protože s partnerem jsme založili agenturu, kde jsme dělali svatby a svatební cesty a podobné věci, takže některé věci fungují a některé méně, ale děláme i marketingové služby a myslím, že to běží dobře," upřesnila odvětví svého podnikání pro ŽivotvČesku.cz Míša, kterou vládní opatření omezují stejně jako její kolegy v umělecké činnosti.

Aktuálně se tak soustředí na budování svých podnikatelských aktivit a ještě se stíhá věnovat své milované dceři a zároveň pomáhá partnerovi Jindřichovi, který je profesionální trenér.

"Naštěstí se opatření povolila v rámci tréninků pro profesionální sportovce. A partner profesionály trénuje, tak mu asistuji a pomáhám, takže jsem v jednom kole," dodala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Míša, která je nadšenou sportovkyní, ale zároveň velmi talentovanou ženou a skvělou maminkou dcery Elišky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.