Reklama:

Na 18 let starém snímku je Lela Vémola k nepoznání: Retro fotografie dokazuje, jak byla před plastikami půvabná

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2024

Lela Vémola, bývalá playmate a manželka zápasníka Karlose Vémoly, oslavila v červnu 35. narozeniny. Při té příležitosti ukázala její kamarádka Petra Batthyányová na sociální síti osmnáct let starý snímek, kde jsou společně s Lelou na party. Podnikatelka a influencerka je na retro snímku k nepoznání. Nutno ale říci, že Lela byla jako sedmnáctiletá dívka opravdu krásná. Navzdory tomu od té doby podstoupila několik plastických operací, mezi kterými nechybělo zvětšení poprsí. O rizicích augmentace prsou promluvil pro ŽivotvČesku.cz plastický chirurg Patrik Paulis.

Reklama:

Lela Vémola trpěla v mládí nedostatkem sebevědomí, jelikož prý měla malá ňadra. Proto si je nechala brzy zvětšit, a dokonce se dostala do pánského magazínu, pro který začala fotit. Někdejší playmate, jež je známá svou vášní pro estetické zákroky, byla jako náctiletá dívka velmi krásná. Někdo může tvrdit, že plastikami o svou přirozenou krásu přišla.

Reklama:

Osmnáct let starý snímek, na kterém je Lela v leopardích šatech k nepoznání, sdílela její kamarádka a dcera slovenského herce Petera Batthyánya Petra na sociální síti Instagram. Dnes již dvojnásobná maminka Lela má za sebou plastiku nosu, zvětšení rtů, zvětšení pozadí a samozřejmě několikanásobné zvětšení prsou.

Jako žena připomínající panenku Barbie zaujala kolem roku 2018 svého nynějšího manžela Karlose Vémolu, který si na ženy typu Pamela Anderson potrpěl už od mládí. Lela Vémola v médiích několikrát přiznala, že některých svých vylepšení lituje a do některých zákroků by už nešla.

O rizicích spojených s plastickou operací prsou promluvil pro ŽivotvČesku.cz známý plastický chirurg Patrik Paulis, jenž se na augmentaci prsou specializuje. "Implantáty před rokem 2019 měly být všechny od zavedení do deseti let vždy vyměněny. Myslet si, že když mě nic nebolí, případně s implantáty není problém, tak na výměnu nemusím, není dobré a rovná se to nošení »časované bomby«," uvedl lékař s tím, že po deseti letech by ženy měly chodit na výměnu implantátů nebo minimálně na pravidelné kontroly.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: