Reklama:

Na co sáhne, to mu jde, říká o synovi Stanislav Hložek. Přiblížil, v čem je pohledný Matyáš po něm

Standa Hložek se synem Matyášem
Standa Hložek se synem Matyášem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Mít známé rodiče není v branži pro většinu dětí slavných žádný med. Matyáš Hložek (27) si chtěl vždy vybudovat vlastní kariéru, která bude důkazem jeho vlastního úspěchu, což se mu podařilo. "Manželka často říká, jak je možné, že se mnou Matyáš věčně není a začíná se chovat jako já. Jako kluk jsem měl velice blízko ke sportu a měl jsem radost, že šel stejnou cestou. Na co sáhne, to mu jde. Dokáže se do věcí vrhat po hlavě, což obdivuju," řekl o synovi Stanislav Hložek (66) pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jestli mu dává cenné rady do života.

Reklama:

V roce 2017 zvítězil v soutěži mužské krásy a získal titul Muž roku. Ukázalo se, že Matyáš Hložek má velký potenciál v modelingu, ale nechybí mu ani hudební talent a cílevědomost. Dlouhé roky se věnoval i hokeji a dalším sportům, díky čemuž má vypracovanou postavu a fyzickou kondici.

Reklama:

"S manželkou z něho máme radost. Zdědil hodně věcí, takže teď to jenom zúročuje i díky tomu, že je pilný a šikovný. Mám pocit, že je to jako u většiny dětí známých rodičů – chtějí si jít svojí vlastní cestou, protože je zřejmě netěší, když jsou srovnáváni s mámou nebo s tátou. Považuju to za normální. Zkraje jsem se snažil mu dávat rady, ale pak jsem si uvědomil, že si stejně dělá věci, jak to sám cítí. Když v tom žije odmalička, je všeho plný," řekl Stanislav Hložek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má svého syna nesmírně rád a je vděčný za to, jaký z něj vyrostl muž.

"Je to pracovitý a hodný člověk. Ale abych ho zase nepřechválil (směje se). Manželka často říká, jak je možné, že se mnou Matyáš věčně není, ale začíná se přitom chovat jako já. Jako kluk jsem měl velice blízko ke sportu, a měl jsem proto radost, že šel stejnou cestou. Vždycky jsme ho vedli k tomu, aby dělal všechno, a nijak jsme ho neomezovali. Věnoval se různým věcem, od gymnastiky přes fotbal, hokej… z každého sportu něco člověku zůstane, a já jsem za to rád," vyjádřil se k výchově svého syna oblíbený zpěvák, který zůstává dodnes legendou české hudební scény a jeho hity Holky z naší školy nebo V Pohodě v duu s Petrem Kotvaldem si zamilovalo několik generací po sobě.

Sám přiznává, že jeho Matyáš patří mezi ty, kterým štěstí přeje. "Na co sáhne, to mu jde. Navíc se dokáže do věcí vrhat po hlavě, což obdivuju. Má hodně energie, ale na druhou stranu – proč ne, když to zvládá," dodal Stanislav Hložek pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: