Na covid mám program, cítím se tak lépe. Nejvíce mi chybí práce, říká Stanislav Hložek

Zpěvák Standa Hložek
Zpěvák Standa Hložek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 2. 2021

Stanislav Hložek (66) prožívá současnou dobu lépe než řada jeho kolegů. I když jsou na tom podobně, protože nemohou vykonávat své řemeslo kvůli vládním restrikcím, hudebník si zakázal na covid myslet. "Mám na to takový program v hlavě, bojím se, že by mě to svazovalo," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který ve dvojici s Petrem Kotvaldem (61) v osmdesátých letech patřil k někdejším popovým hvězdám.

V současnosti nejvíce Standu Hložka nermoutí nic jiného, než to, že nemůže pracovat a setkávat se s lidmi, které má rád. "Setkávání s kamarády mi opravdu moc chybí a chybí mi opravdu práce. Ale z covidu jako takového obavu tolik nemám. Jednak nikam moc nechodím, ale zakázal jsem si o něm přemýšlet. Je mi tak lépe," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Ohledně očkování má jasno. "Chvíli jsem váhal, ale mám kolem sebe několik kamarádů lékařů, kteří mi řekli, že je to pro mě vhodné. Takže až se na mě dostane, půjdu do toho. Naposledy jsem se minulý rok nechal očkovat proti chřipce a musím říct, že od té doby se mi nemoc vyhýbá," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz hudebník Standa Hložek, který aktuálně vynechal on-line hudební show Starý pecky, jejíž producentem je moderátor Leoš Mareš (44) a v sobotu má své třetí pokračování. "Tentokrát jsme se domluvili, že vynechám, protože moje parťačka Katka Říhová je těhotná a potřebuje klid," dodal pro ŽivotvČesku.cz Standa Hložek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.