Reklama:

Na koncerty létá už jen tímto letadlem. Manžel Heleny Vondráčkové popsal výhody letecké přepravy

Zpěvačka Helena Vondráčková
Zpěvačka Helena Vondráčková
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2021

Zpěvačka Helena Vondráčková (74) našla chytrý způsob, jak se vyhnout komplikacím, které jsou spojeny s cestováním na vystoupení. Kolony na dálnicích neabsolvuje, protože na svá vystoupení létá výhradně soukromým letadlem. "Rozhodli jsme se pro létání, abychom se hlavně vyhnuli dálnici D1. Navíc časově je to velmi příznivé," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel fenomenální zpěvačky Martin Michal (61).

Reklama:

Oblíbená popová zpěvačka na svá vystoupení létá už několik let. Původně to byl nápad jejího manžela, který je vlastníkem pilotní licence a letadla jsou jeho velkou srdcovou záležitostí.

Reklama:

"Skvělé na tom je hlavně to, že takto lze absolvovat několik vystoupení za den. Helča si let užívá a co si na tom hlavně cení, že nestojíme nikde v kolonách na dálnici," řekl pro ŽivotvČesku.cz osudový muž zpěvačky, se kterým jsou už dlouhých 18 let manželé a nerozlučnými partnery.

Zpěvačka konkrétně v sobotu letí na Slovensko, kde má vystoupení. "Na náklady to vyjde o trochu dráž než vozidlem, ale časově se to rozhodně vyplatí," dodal Martin Michal pro ŽivotvČesku.cz směrem k výhodám cestování letadlem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: