Na lovu Ondřej Sokol vzkazuje z athénského metra: V televizi mě uvidíte pekelně soustředěného

Moderátor Ondřej Sokol
Moderátor Ondřej Sokol
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Herec a moderátor Ondřej Sokol (49) se těší na jednu z největších výzev kariéry. Objeví se jako moderátor vědomostní soutěže. "Zastihli jste mě v Athénách a momentálně tady řeším metro. Ale když se mě ptáte, tak v rychlosti vám řeknu, že je to nejtěžší práce, kterou jsem kdy v televizi dělal," řekl k nové moderátorské zkušenosti pro ŽivotvČesku.cz.

Nejúspěšnější tuzemská komerční televizní stanice v pondělí 16. srpna představí divákům vědomostní soutěž Na lovu, kterou bude moderovat Ondřej Sokol.

Hry se účastní čtyři soutěžící. Ti hrají v týmu a snaží se vyhrát peníze pomocí správných odpovědí na obecné vědomostní otázky. Jejich protihráčem, který se je snaží zastavit, je Lovec. V 1. kole hry každý soutěžící vyzývá Lovce sám za sebe. "Aby mohl Lovce vyzvat, musí si nejprve nashromáždit na svém soutěžním kontu peníze, které získá za správné odpovědi na otázky kladené moderátorem. Pak do hry vstupuje Lovec, který se pokouší zabránit soutěžícímu v tom, aby si peníze ze soutěžního konta mohl přenést do bezpečí týmové banky," uvedl pro ŽivotvČesku.cz k principu hry koordinátor Vojtěch Boháček.

Na velkou výzvu se těší moderátor Ondřej Sokol, který momentálně pobývá v řeckých Athénách.

"Soutěž znám opravdu dlouho, protože na ITV mají soutěžní odpoledne, a když jsem v Londýně a prší, tak se rád dívám na soutěže, toto je jedna z mých nejoblíbenějších. Nadchlo mě, že jsem nabídku dostal, a myslím si, že je to nejtěžší práce, kterou jsem kdy v televizi dělal. Jedná se o pekelné soustředění a baví mě to," řekl Ondřej Sokol pro ŽivotvČesku.cz s tím, že momentálně se zkouší zorientovat v athénském metru. "Musím se učit číst nahlas, protože součástí tohoto pořadu jsou minuty až dvouminuty, kdy musím velmi rychle pokládat otázky. To je někdy velmi náročné," vysvětil zkušený moderátor.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.