Na miminku pracujeme, o pohlaví máme jasno. V roce 2021 budeme větší rodina, říká Petr Vojnar

Petr Vojnar s partnerkou a synem Sebastianem
Petr Vojnar s partnerkou a synem Sebastianem
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2020

Sestěhovali se po tři čtvrtě roce vztahu, teď se pokoušejí o miminko. Řeč je o moderátorovi Petru Vojnarovi (44) a jeho pohledné partnerce Lence (33), kteří by se rádi rozrostli o vlastního potomka. "Chtěli bychom holčičku," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Petr s tím, že jde o velmi aktuální téma.

Za pár měsíců to budou dva roky, kdy mezi nimi přeskočila pověstná jiskra. Ve vztahu jim to perfektně funguje. Proto ani neotálejí s početím miminka.

"Děláme na tom. Chtěl bych holčičku, partnerka by chtěla rovněž holčičku, ale samozřejmě chceme především zdravé dítě. Pokud bychom si ale mohli vybrat, holčička je jasná volba a tak nějak věříme, že rok 2021 přinese lidově řečeno své ovoce a budeme větší rodina," prozradil s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor, který má z předchozího vztahu téměř čtyřletého syna Sebastiana. S ním už celou věc konzultovali.

"Se synem jsme se o tom bavili a byl nadšený a chtěl by sourozence, je mu jedno jestli by to byl kluk či holčička, hlavně sourozence. Myslím si, že by ale v koutku duše preferoval brášku, ale když jsme se s ním o tom bavili, tak říkal hlavně sourozence," dodal pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar, který na sebe před lety upozornil coby člen hudební kapely T-Boyz, kde před dvaceti lety zpíval. Aktuálně je divadelním hercem a zejména moderátorem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.