Reklama:

Na Nově ho už neuvidíte. Ano, dnes jsem skončil, potvrdil nedobrovolný odchod Petr Suchoň

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2021

Zpráva, která nepotěší fanoušky moderátora Petra Suchoně (36). V nejsledovanější tuzemské televizní stanici totiž v pátek skončil, a to ne ze svého rozhodnutí. Podle všeho televizní stanice plánuje změny ve zpravodajství a se sympatickým moderátorem už nepočítá. "Ano, dnes jsem skončil," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Suchoň.

Reklama:

O definitivním konci moderátora ve zpravodajství nejsledovanější tuzemské komerční stanice se spekulovalo koncem minulého týdne. Až teď se ukázalo, že jde o realitu.

Reklama:

"V současnosti připravujeme novou podobu vysílání našich zpravodajských pořadů, což si vyžádalo i organizační změny. Jednou z nich je bohužel to, že se musíme rozloučit s Petrem Suchoněm. Přejeme Petrovi hodně štěstí a děkujeme mu za práci odvedenou u nás na Nově," uvedla mluvčí Novy Barbora Dlabáčková.

Sám Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz potvrdil, že páteční den byl pro něj posledním. "Ano, dnes jsem skončil," sdělil.

Tentokrát jde o hořký konec. Před časem měl Petr Suchoň nedobrovolnou pauzu poté, co nezvládl emoce během rozhovoru s šéfem České lékařské komory Milanem Kubkem (53). Tehdy ho vedení televize jako trest na měsíc stáhlo z vysílání.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: