Na oslavu krále Karla III. pozvánku nedostala. Meghan Markleová raději šla rozveselit přítelkyni, která za záhadných okolností přišla o malého syna

Meghan Markleová s kamarádkou
Meghan Markleová s kamarádkou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2023

V úterý 14. listopadu proběhla v londýnském Clarence House okázalá party při příležitosti životního jubilea krále Karla III. Nabízela se otázka, zda panovník na oslavu svých 75. narozenin pozval i svého mladšího syna Harryho s manželkou Meghan. I když se objevily zprávy, že Karel III. vévodu a vévodkyni ze Sussexu pozval, jejich mluvčí to popřel a dodal, že Harry a Meghan jsou z celé situace zklamáni - informuje o tom britský list The Independent. Meghan Markleová využila chvíle a udělala si hezký den se svou kamarádkou –⁠ bývalou modelkou, jež před šestnácti měsíci náhle přišla o devítiletého syna, jak píše britský Daily Mail.

Manželka prince Harryho Meghan Markleová si odpočinula od mateřských povinností a udělala si hezké odpoledne se svou blízkou kamarádkou a bývalou modelkou Kelly McKee Zajfenovou. Ta před rokem a půl přišla za záhadných okolností o devítiletého syna, jak informuje deník Daily Mail. Zajfenová, jež Meghan označila veřejně za »neuvěřitelnou přítelkyni a matku«, přišla o jedno z dvojčat, když jejího syna Georga našli v jejich domě bez známek života.

Dvaačtyřicetiletá Meghan byla někdejší modelce v nejtěžších chvílích velkou oporou a podle zdroje deníku Daily Mail je pojí silné pouto. Kelly, která je ještě matkou dvojčete Lily, se sama o svém smutku zmínila na Instagramu. "Každý den hledám nějaký nový způsob, jak se dát znovu dohromady, a jsem si vědoma toho, že už se to nikdy nemusí povést," popsala zlomená brunetka své pocity.

Matka Archieho a Lilibet si zašla s přítelkyní na oběd do italské restaurace a poté na nákupy do butiku jen pár dnů před velkolepou oslavou svého tchána –⁠ krále Karla III., na kterou však s princem Harrym nebyli údajně pozváni. "Vévoda a vévodkyně ze Sussexu neměli žádný kontakt s Buckinghamským palácem ohledně plánované party v Clarence House," řekl mluvčí páru britskému listu The Independent. To potvrzuje i zasvěcený zdroj z okolí královské rodiny. "Palác nikdy neoslovil pár s pozváním na večírek na počest krále Karla," odkazuje deník na slova dobře informovaného zdroje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.